Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak się kiedyś mecze sprzedawało

Utworzony przez KIBIC, 23 stycznia 2009 r. o 10:34 Powrót do artykułu
jaki wątek puławski przepraszam????, chyba raczej lubelski, bo jak wszem i wobec wiadomo sparwa dotyczy Motoru Lublin i sezonu 2003 - 2005 , a w żadnym wypadku Wisły Puławy. Kolejną istotną rzeczą jest wiarygodność pana trenera B, którego niechęć do Wisły Puławy jest w naszym mieście powszechnie znana. Panie Bojek nie sraj pan w swoje gniazdo i waż Pan słowa i ukryte aluzje, bo sobie kłoptów narobisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym co KIBIC pisze. Nienawiść Pana Bojka do Wisły jest znana nie tylko w środowisku puławskim ale w całym kraju. Ale skoro wie tak dużo to dlaczego się jeszcze tym nie podzielił tam gdzie trzeba. Ot ciekawa historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelność dziennikarska i stan rzeczywisty sparwy powinna raczej nakazywać aby pytanie brzmiało : Jest pan zdziwiony, że afera korupcyjna zawitała do Lublina? Wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bojek. Proponuje wycieczkę do Wrocławia i dobrowolne zeznania w sprawie tego bagna które tak doskonale Pan poznał przez tyle lat kariery piłkarskiej i trenerskiej. Pokaże pan klasa i zapewne odsunie od siebie jakiekolwiek podejrzenia. Pisze tak bo uważam że wszyscy którzy wówczas obracali się w tym środowisko powinni się zweryfikować i wyjść z czystą kartą. może warto zrobić krok zanim zostanie się poproszonym przez CBŚ. zgadzam się z komentatorami. SPRAWA DOTYCZY MOTORU nie WISŁY!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy panie B za szczerość, zajmiemy się tą sprawą i panem również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHYBA BERNARD BOJEK A NIE BOJKO??????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...