Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle nie ma winnych. A cwaniaki z warszawki zarobią kilka milionów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakty są takie wójt był trochę kontrowersyjny i można mu dużo rzeczy znaleźć(prom, popioły Trzcianki,kopalnia piasku, liczne libacje alkocholowe, i drobne przekręty) ale działkę sprzedać chciał dla najlepszego inwestora.Możliwe że coś przy okazji wziął, nie wiem. Działka ta była i jest zaniedbana więc nic się szczególnego nie dzieje. Pan Polasik ''drobny cwaniaczek'' z pieniędzmi związany z poprzednią władzą broni kolegów bo nowa ekipa depcze i jemu po piętach a on jest teraz przewodniczącym rady, nawet podczas powtórki wyborów woził ludzi swoim samochodem by głosowali przeciw nowemu wójtowi -wiem bo widziałem- trochę cyrk to przypomina ( zasiadał tu w Puławach jak podliczyli podczas całej kadencji to był w większości narad NIEOBECNY)... Nowy Wójt urodzony Pan dyrektor a nie facet z jajami otoczony ludźmi pokroju sołtys Nasiłowa szukający co złego zrobili poprzednicy... Jeżeli sołtys i ludzie z Nasiłowa mówią do gazet, że była sprzedana za tanio to dlaczego uważają by nie wpuścić tu nikogo bo cyt ''ogrodzi i do Wisły nie będziesz mógł dojść, a jak ci krowa tam pójdzie to co zrobisz?'' tak uważa około 75% mieszkańców Nasiłowa. Sołtys chce zaistnieć i w ten sposób wywołuje tematy drażniące, ale wystarczy się spytać sołtysa co teraz robi-nic. Facet nawet nie wie gdzie pójść w określonych sprawach a zabiera głos... Dobrze że ktoś to kupił niż miało być to własnością gminy bo ta wprost nie zamierza i nie zamierzała nic zrobić zarówno za starego wójta jak i za nowego. Kasa poszła na szkołę w Janowcu a w Nasiłowie nie zrobiono nic...Nowy wójt jak stary przyjedzie i powie gdzie wydał pieniądze (Janowiec, Oblasy) a jak się jedzie drogą to nie jest ona w pełni oświetlona i dzieci stoją w kałuży na przystanku...Tego już nikt nie widzi tylko stare tematy które podgrzewają atmosferę wśród ludzi którzy mogą głosować na sołtysa wójta. Jeżeli nic gmina nie zamierzała zrobić to chyba lepiej jest jakby jakiś inwestor to kupił bo jest szansa że ten hotel powstanie, a komuś szkoda że kiedyś dał grosze a teraz to tyle kasy chce - a po co to kupił przecież żeby zarobić. Niech wszyscy którzy się pienią na ten temat co zrobią w tym Nasiłowie oprócz gadania, ja bym nawet proponował pomóc właścicielowi by albo zainwestował albo znalazł kogoś kto może z tym coś zrobić. Wójt powinien współpracować i nie ważne że to jest ten niechciany Nasiłów przecież takie inwestycje to kasa dla gminy, a sołtys niech się nie pieni jak ktoś jest prawnym właścicielem działki to może ją sprzedać za ile chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...