Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechał 232 km/h na S17. Nie miał prawa jazdy, bo stracił je za prędkość

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2017 r. o 11:43 Powrót do artykułu
Co grozi za nielegalne używanie nabitej broni palnej i strzelanie nią w górę? Tak potraktować karnie przestępce tego: jak bandytę ciężko uzbrojonego, z broni ciężkiej strzelającego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie ma czym przydusic to sie tyle jedzie i nawet nie czuje a tak ogolnie to dobry koles widac ze swiatowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
światowy , pod Lublinem. na zachodzie tak by nie pojechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pod wrażeniem. z odległości ponad 200m utrzymać dokładnie taką samą prędkość jazdy jak kierowca z mercedesa. szacunek. po co kupować jakieś drogie radary laserowe czy inne cuda techniki jak wystarczy wzrok policjanta. a tak serio. właśnie dlatego mam dobrej jakości wideorejestrator, aby uniknąć sytuacji, że jakiś policjant wy***y mi z krzaków, albo zatrzyma autem z wideorejestratorem i powie, że jechałem 101km/h w zabudowanym, gdy w rzeczywistości było np. 80km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie będzie następowala konfiskata niebezpiecznego narzędzia w rekach bandyty? Problem, by od razu zlikwidowano. A tak co mu zrobią? Puszczą z autem i w koncu kogoś zabije, albo będą musieli dwuletniej dziewczynce nóżkę amputować. Tak, to bydle zawiera się w tej grupie potencjalnych morderców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kierowca to niezły cymbał. Wypzredził osobówkę z prawej, ledwo się wcisnął przed ciężarówkę i jeszcze przy tej prędkości! Gdyby którykolwiek z innych kierowców (tej osobówki lub Tira) zrobił jakiś nagły ruch to byłaby katastrofa z ofiarami śmiertelnymi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziada powinni rąk pozbawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z wielu dowodów absurdalności ograniczeń prędkości. Skoro można bezpiecznie jechać 232 km/h, to po co te ograniczenia? Tylko i wyłącznie żeby nas rabować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to widać jak policja dopuściła do popełnienia 41 wykroczeń niedopełnienie obowiązków po pierwszym wykroczeniu winien być zatrzymany kłania się ustawa o policji i kpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że nikomu nie zrobił krzywdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał ze 180 km/godz max, a widać jak nagranie jest zmanipulowane i radiowóz się przybliża jadąc 232,7 km/godz, zwykły przekręt drogówki, nie przyjmować mandatów za takie coś, Sądy nie są głupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jechał ze 180 km/godz max, a widać jak nagranie jest zmanipulowane i radiowóz się przybliża jadąc 232,7 km/godz, zwykły przekręt drogówki, nie przyjmować mandatów za takie coś, Sądy nie są głupie." Czyli jak jechał 180 km/h w miejscu, gdzie można 120 km/h to już wszystko OK? Pomijam fakt, że gamoń miał już zatrzymane uprawnienia za podobne wyczyny i powinien podróżowac co najwyżej jako pasażer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy 180km/h jest dozwolone na ekspresówkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórych przepisy drogowe nie obowiązują. Gdy mrugasz światłami drogowymi to jesteś pojazdem uprzywilejowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobrze że nikomu nie zrobił krzywdy" - źle, że sobie nie zrobił krzywdy - zrobiłoby się spokojniej i bezpieczniej na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A od kiedy 180km/h jest dozwolone na ekspresówkach?
 Niesamowite przestępstwo popełnił, a złodieje, pedofile chodzą po wolności. Faceta na litewskim ganiali godzinę i hu.ja mu zrobią. Tu wielkiego przestepcę złapali ha ha ha ah ha ha ha ha :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och jej, wielkie mi co, 232 km/h. Ja to tam wiele razy osiągałem 260 i żyję. No, ale popaprańce których nie stać na dobry samochód zazdroszczą i pieprzą jakie to zuo i niedobro :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie spotykam takich typków na drogach. Arogancja, brak kultury, poszanowania życia innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE SENSACJA. Dlaczego policja nie informuje o niepowodzeniach swoich np. że kogoś nie dogonili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo uszkodzonych rsdiowozach podczas cofania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...