Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedziesz puławskim PKS-em? Zabierz ze sobą parasolkę

Utworzony przez owet, 26 sierpnia 2009 r. o 23:11 Powrót do artykułu
PKS Puławy jest tak samo dziurawy jak ten autobus,wcale nie zdziwię się jak następnym razem woda będzie się dostawała przez podwozie. a kierownik Suszek będzie mówił: Niemożliwe.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– To niemożliwe, żeby w autobusie przeciekał dach. Ale sprawdzimy tą sprawę – obiecał nam Mieczysław Suszek, kierownik działu przewozów pasażerskich w PKS Puławy. To skąd ta woda? Ja tam żalu nie mam, zdarza się - autobus, rzecz mogąca się kiedyś zepsuć - ale denerwują mnie takie teksty.... pada na łeb, a ten "niemożliwe".... znaczy się co...?... uroiło się pasażerom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam są bardzo silne związki zawodowe i zmiany nastąpią dopiero jak doprowadzą PKS Puławy do bankructwa , ale wcześniej sami się nachapią jak stoczniowcy . A swoją drogą dlaczego UM Puławy zgadza się na umieszczanie nazwy miasta na tych gruchotach , to wstyd dla mieszkańców miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN PSEUDO KIEROWNIK SUSZEK TO JAKIŚ deb*** OSTATNIO TEŻ UKAZAŁ SIĘ ARTYKUŁ O PKS PUŁAWY ŻE KOBIETA NIE ZABRAŁA SIĘ AUTOUSEM DO WROCŁAWIA TO SIĘ ŚMIAŁ, A DZISIAJ MÓWI ŻE TO NIE MOŻLIWE ŻEBY DACH PRZECIEKAŁ. TO JA PANU SUSZKOWI PODPOWIEM ŻE ŚREDNIA WIEKU AUTOBUSU W PKS PUŁAWY ZBLIŻA SIĘ NIEUCHRONNIE DO PEŁNOLETNOSCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anam napisał:
Tam są bardzo silne związki zawodowe i zmiany nastąpią dopiero jak doprowadzą PKS Puławy do bankructwa , ale wcześniej sami się nachapią jak stoczniowcy . A swoją drogą dlaczego UM Puławy zgadza się na umieszczanie nazwy miasta na tych gruchotach , to wstyd dla mieszkańców miasta.
ANAM CZY TY WIESZ JAKIE BYŁY ZAROBKI ZWIĄZKOWCÓW W STOCZNI A JAKIE SĄ W PKS A PO DRUGIE Z CZEGO MAJĄ SOBIE NAPCHAĆ Z TEGO ZŁOMU CO JEŻDZI POMYLIŁO CI SIĘ TROCHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze nie wpływa na wizerunek naszego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno moja znajoma jechała PKS Puławy do Krynicy Zdrój. W tamtą stronę zepsuła się klimatyzacja, w drodze powrotnej było jeszcze lepiej. Autobus rozkraczył się pod Mielcem, pasażerowie czekali prawie 3 godziny na busa z Puław, który przywiózł części zamienne a ich zabrał ich w dalszą drogę. Jeśli ten przewoźnik szybko nie zabierze się za wymianę taboru, to czeka go to samo co PKS w Kraśniku, czyli bankructwo. A szkoda, kiedyś PKS z Puław był znany z tego, że ma najlepszy tabor w regionie. No ale to niestety już odległa przeszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miałem przyjemność jechać z Zakopanego zimą, na dworze -20, a w autobusie usterka... ogrzewanie padło. "Przyjemnej" podróży z PKS Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS nigdy nie będzie dobrze wpływał na wizerunek naszego miasta. Wystarczy popatrzeć chociażby na autobusy obsługujące trasę Puławy - Lublin. również miałam 'przyjemność' jechać naszym PKSem z Puław do Krynicy Zdrój, niby kurs pospieszny jednak kierowcy nigdzie się nie spieszyło. można również przemilczeć ponad godzinne opóźnienie wywołane przebudową dróg w kilku miejscach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz nie wspomne o tym ze raz na trasie puławy -lublin drzwi sie na zakretach same otwieraja w tych tzw ogórkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasazer napisał:
Niedawno moja znajoma jechała PKS Puławy do Krynicy Zdrój. W tamtą stronę zepsuła się klimatyzacja, w drodze powrotnej było jeszcze lepiej. Autobus rozkraczył się pod Mielcem, pasażerowie czekali prawie 3 godziny na busa z Puław, który przywiózł części zamienne a ich zabrał ich w dalszą drogę. Jeśli ten przewoźnik szybko nie zabierze się za wymianę taboru, to czeka go to samo co PKS w Kraśniku, czyli bankructwo. A szkoda, kiedyś PKS z Puław był znany z tego, że ma najlepszy tabor w regionie. No ale to niestety już odległa przeszłość.
Nie no fajnie fajnie tylko że jest jeden problem bo z tego co mi wiadomo to PKS Puławy nie zawsze puszcza autobusy z drobnymi usterkami wiekszość samochodów jest w 100% sprawna jak nie wierrzycie to wzywajcie ITD i sie wszystko wyjaśni a jeśli jeszcze jakieś macie "ale" to jeżdzijcie pociągami ciekawe czy jest tam lepiej biorąc pod uwage tamten tabor..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pksik:) napisał:
wiekszość samochodów jest w 100% sprawna
szkoda że czesciej jezdza te mniej sprawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo do Muszyny jeżdżą same takie dewotki co im nigdy nie dogodzi albo za ciepło albo za zimno albo jeszcze coś wymyślą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niestety wszystko prawda, autobusy po prostu stare i do tego zaniedbane, brudne siedzenia, zagłówki. Nie ma tam dobrego gospodarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze zapomniałam o jednym- w czerwcu, jak były pokazy lotnicze w Góraszce, zakorkowana droga z Warszawy do Lublina, kierowca z PKS Puławy kilka ładnych kilometrów jechał pod prąd, lewą stroną jezdni i jeszcze wymyślał kierowcom jadacym z naprzeciwka za to ,że na niego trabią... Zastanawiałam się czy jest przy zdrowych zmysłach. Nie widziałam jeszcze czegoś takiego a jeżdżę na dalekich trasach często- średnio 400 km na tydzień. Na szczęście nie puławskimi autobusami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...