Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już jeździmy mostem i obwodnicą

Utworzony przez er4444, 12 lipca 2008 r. o 20:13 Powrót do artykułu
WIDZIAŁEM ZDJECIA Z OTWARCIA MOSTU W SKYSKRAPER CITY ( TAKI PORTAL INTERENTOWY) I OBWODNICT I CZUJE SIĘ ZNIESMACZONY!!!, MIERNOŚCIĄ I BRAKIEM WYCZUCIA DECYDENTÓW W TYM CHORYM KRAJU A JUŻ BARON ZYCIŃSKI I NAZWANIE MOSTU JP II PRZYPOMINA KRAJE ISLAMSKIE,GDZIE BEZ MUŁŁY NIC NIE MOŻE SIĘ ODDBYĆ,CO DO SZOPKI Z OTWARCIEM TO OBRAZKI JAK Z PRL!!!POLSCY POLITYCY TO MIERNOTA A KLER TO SAMO!!KASA I WŁADZA TO JEST TO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuzwa jakiej 14.35, o 14.50 chcialem wjechac na obwodnice i byla jeszcze zamknięta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc ktory pierwszy wiejchał na obwodnice zrobił to z bronowic i był podstawiony a otwarcie było o 15:00... a podstawil go ciec ktory pilnował wjazdu bo pozniej krzyczeli na CB radiu i sie cieszyli ze kolega go wpuścił itp. ŻENUJĄCE dobre jest tylko to ze nie dostał złotej monety a tylko marne 4zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jechałem dopiero dzisiaj. Muszę wam powiedzieć, że most robi wrażenie, przede wszystkim tym, iż jest szeroki, po dwa pasy w każdym kierunku. Szkoda jedynie, że obwodnica na całej swojej długości nie jest dwupasmową drogą, ale wiadukty pobudowane są tak, aby drugi pas w przyszłości wybudować. Widzę też, że nie spełnia ona parametrów drogi "S". Jest tylko drogą nr 12, a nie S-12. Czekamy teraz na drugi etap obwodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
kuzwa jakiej 14.35, o 14.50 chcialem wjechac na obwodnice i byla jeszcze zamknięta!
Bo o 14.35 było na pokaz... W PRL też blok mieszkalny było oddawany do użytku w grudniu (na papierze, by wykonać plan i wziąć premię), a potem wykończany do wiosny. Nic się nie zmieniło w mentalności decydentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
gosc ktory pierwszy wiejchał na obwodnice zrobił to z bronowic i był podstawiony a otwarcie było o 15:00... a podstawil go ciec ktory pilnował wjazdu bo pozniej krzyczeli na CB radiu i sie cieszyli ze kolega go wpuścił itp. ŻENUJĄCE dobre jest tylko to ze nie dostał złotej monety a tylko marne 4zł...
BZDURY BZDURY BZDURY piszesz i to jest ŻENUJĄCE najwyrażniej nie wiesz jak było w rzeczywistości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
gosc ktory pierwszy wiejchał na obwodnice zrobił to z bronowic i był podstawiony a otwarcie było o 15:00... a podstawil go ciec ktory pilnował wjazdu bo pozniej krzyczeli na CB radiu i sie cieszyli ze kolega go wpuścił itp. ŻENUJĄCE dobre jest tylko to ze nie dostał złotej monety a tylko marne 4zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego TIRy dalej jeżdżą przez Puławy i stary most?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiol napisał:
Dlaczego TIRy dalej jeżdżą przez Puławy i stary most?
Bo tak jest krócej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiol napisał:
Dlaczego TIRy dalej jeżdżą przez Puławy i stary most?
a wiesz co to jest OSZCZĘDNOŚĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na otwarciu i prawda jest taka, że otwarto o 14:30. W tym czasie byłem na schodkach w JAroszynie. O 14:35 pierwszy samochód dojechał do mostu. Ale w czasie wręczania medalu drugim pasem już jeździły samochody! Być może, że na jakieś bramce byli jacyś "nawiedzenieni" ochroniarze, ale w Bronowicach na pewno pierwszy samochód wjechał o 14:30, tak, jak zresztą mówili o 7-mej rano w radio Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...