Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kiedy wreszcie otwarcie Biedronki w kol.Bochotnica

Utworzony przez krzych, 7 marca 2010 r. o 16:07
Goguś napisał:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...PRASY/449500998 Przeczytajcie i nadal kupujcie w BIERDONCE, gdzie pracownika traktują jak śmiecia, a Kodeks Pracy mają głeboko w d..pie.
A jak traktują personel sklepikarze??? One(sprzedawczynie)gdyby wspomniały o kodeksie pracy - to jutro byłyby na bruku... Duża firma nie może płacić pod stołem, daje jakąś stabilizację.... U kurdupla dziś pracujesz - jutro ma nową dziewczynę z pośredniaka. I tak co kilka miesięcy... Goguś, albo masz alergię na to co obce, albo trzęsiesz porciętami przed konkurencją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...PRASY/449500998 Przeczytajcie i nadal kupujcie w BIERDONCE, gdzie pracownika traktują jak śmiecia, a Kodeks Pracy mają głeboko w d..pie.
Goguś ma racje.Moja siostra pracowala w biedronce traktuja tam pracownika jak przedmiot a sprzedawane produkty to smiecie.Ja tez tam wcale nie zagladam.ale jak ktos chce tam robic zakupy droga wolna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaya napisał:
Goguś ma racje.Moja siostra pracowala w biedronce traktuja tam pracownika jak przedmiot a sprzedawane produkty to smiecie.Ja tez tam wcale nie zagladam.ale jak ktos chce tam robic zakupy droga wolna.
Śmiecie??? Winiary, Wedel Pudliszki, Wawel, Lipton, Persil, SM z kilku miast...... to śmiecie??? Tak, tak trzeba będzie coś zrobić z cenami w waszych sklepach, bo was nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Śmiecie??? Winiary, Wedel Pudliszki, Wawel, Lipton, Persil, SM z kilku miast...... to śmiecie??? Tak, tak trzeba będzie coś zrobić z cenami w waszych sklepach, bo was nie będzie
Nie podniecaj się tak "Gościu", bo nam jeszcze zaczniesz szczytować na tym forum ! Nie wiem kim jesteś, ale dla mnie jesteś jak ten produkt z BIEDRONKI- nic nie warty bubel, za który sklep stara się jeszcze wyłudzić od klienta parę złociszów... Może masz w TYM sklepie jakieś swoje udziały, bądź Lenartowicz jest Twoim idolem, że tak zaciekle bronisz interesu tej nędznej firmy? Widzę, że już nie możesz się doczekać otwarcia swojego wymarzonego i tak długo oczekiwanego przybytku..? Jeszcze nie raz zakupiony w nim towar wyżucisz do kosza, bo jego cena będzie wprost proporcjonalna do jego jakości... Wspomnisz wtedy, że "Goguś miał rację..." Produkty firmowe, które cytujesz nie są wcale tańsze w BIEDRONCE, a niektóre nawet droższe niż w innych sklepach tej branży... I mam dla Ciebie radę- zajmij sobie już kolejkę przed drzwiami swojego żółtego sklepiku, bo wkrótce otwarcie i możesz się nie załapać na jakąś promocję !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Nie podniecaj się tak "Gościu", bo nam jeszcze zaczniesz szczytować na tym forum ! Nie wiem kim jesteś, ale dla mnie jesteś jak ten produkt z BIEDRONKI- nic nie warty bubel, za który sklep stara się jeszcze wyłudzić od klienta parę złociszów... Może masz w TYM sklepie jakieś swoje udziały, bądź Lenartowicz jest Twoim idolem, że tak zaciekle bronisz interesu tej nędznej firmy? Widzę, że już nie możesz się doczekać otwarcia swojego wymarzonego i tak długo oczekiwanego przybytku..? Jeszcze nie raz zakupiony w nim towar wyżucisz do kosza, bo jego cena będzie wprost proporcjonalna do jego jakości... Wspomnisz wtedy, że "Goguś miał rację..." Produkty firmowe, które cytujesz nie są wcale tańsze w BIEDRONCE, a niektóre nawet droższe niż w innych sklepach tej branży... I mam dla Ciebie radę- zajmij sobie już kolejkę przed drzwiami swojego żółtego sklepiku, bo wkrótce otwarcie i możesz się nie załapać na jakąś promocję !!!
Chłopcze, czytać ze zrozumieniem nie potrafisz!!!! Ten robaczek... to tylko pośrednik - producentem wielu towarów są te same firmy, które dostarczają towar do wielu malutkich hurtowni sklepów!!! Inna jakość??? Pieprzysz głupoty Korzystam z tej sieci wiele lat - świadomie i wiem co kupować Mają też buble, ale to trzeba umieć odrzucić i nie dać się naciąć Pewnie już s... w portki, że konkurencja będzie To dobrze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Nie podniecaj się tak "Gościu", bo nam jeszcze zaczniesz szczytować na tym forum ! Nie wiem kim jesteś, ale dla mnie jesteś jak ten produkt z BIEDRONKI- nic nie warty bubel, za który sklep stara się jeszcze wyłudzić od klienta parę złociszów... Może masz w TYM sklepie jakieś swoje udziały, bądź Lenartowicz jest Twoim idolem, że tak zaciekle bronisz interesu tej nędznej firmy? Widzę, że już nie możesz się doczekać otwarcia swojego wymarzonego i tak długo oczekiwanego przybytku..? Jeszcze nie raz zakupiony w nim towar wyżucisz do kosza, bo jego cena będzie wprost proporcjonalna do jego jakości... Wspomnisz wtedy, że "Goguś miał rację..." Produkty firmowe, które cytujesz nie są wcale tańsze w BIEDRONCE, a niektóre nawet droższe niż w innych sklepach tej branży... I mam dla Ciebie radę- zajmij sobie już kolejkę przed drzwiami swojego żółtego sklepiku, bo wkrótce otwarcie i możesz się nie załapać na jakąś promocję !!!
Jak się kropek czepiasz to zobacz jak piszesz "wyżucisz do kosza".Chyba wyrzucisz.Jednak problem z "bykami" masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jak się kropek czepiasz to zobacz jak piszesz "wyżucisz do kosza".Chyba wyrzucisz.Jednak problem z "bykami" masz.
Widzę, że jesteś cienki, jak cienka jest Twoja wypowiedź... Nie zwracasz uwagi na treść, tylko na niewielki błąd... Ale cóż- tacy właśnie są klienci BIEDRONKI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Widzę, że jesteś cienki, jak cienka jest Twoja wypowiedź... Nie zwracasz uwagi na treść, tylko na niewielki błąd... Ale cóż- tacy właśnie są klienci BIEDRONKI...
Podobne idiotyzmy już słyszałem.... tylko wieś tam kupuje, elita idzie do A... lub C... A prawda jest taka, że w diabły poszły sklepy, które żyłowały ceny, a potem hurtownie które je obsługiwały. Kupuję w różnych sklepach, przede wszystkim dużych i robię to z premedytacją!!! Bądźcie(mali) lepsi cenowo, jakościowa - rzeczywiście, a nie na gębę!!!!!, elastyczniejsi czasowo, milsi - co nie psioczą na klientów, którzy do was trafili....nawet przypadkowo, a wtedy i dla was będzie miejsce. Plując na konkurencję tylko zachęcacie, by ją przetestować. Nikt nie lubi przepłacać - wiem o tym, w handlu siedzę od 1994r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nikt nie lubi przepłacać - wiem o tym, w handlu siedzę od 1994r.
He...) Tak jak myślałem... Bronisz interesu BIEDRONKI, bo masz w nim własny interes...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Ja wiem !!! Dla mnie nigdy !!!
ludzie czy nikt nie zauwazyl ze gogus ma biedronke gzies !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
He...) Tak jak myślałem... Bronisz interesu BIEDRONKI, bo masz w nim własny interes...
.... nie zdrowego rozsądku. Handel to prosta rzecz.... jak się go czuje i szanuje klienta. Himalaje, gdy chcesz napchać tylko kieszenie. Do Nałęczowa wpadam na krótkie wypady - jakoś przeżyję zdzierstwo handlarzy. Gorzej z mieszkańcami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra jest w tym NAŁĘCZOWIE DROŻYZNA , ŻE HEJ SAŁATA 4,50 POMIDORY 16 ZŁ I CO JAK MAJA SKLEPIKARZE SIE NIE UTRZYMAC TAKI SUPERMARKET WSZYSCY GO WYŚMIEWAJĄ KURACJUSZE SIE PYTAJA GDZIE MACIE JAKIS DUZY MARKET JAK SIE WSKARZE NA GS TO SIE SMIEJA ZE TO JEST SKLEPIK A NIE SUPERMARKET JESLI PEWMNEMU PANU NIE PASUJE BIEDRONKA TO NIECH NIE KUPUJE ALE NIE WIERZE W TO ZE NIE ZAJEZDZA DO LUBLINA CZY KUROWA DO BIEDRONKI BO WIELE LUDZI SKLEPIKARZY NARZEKA Z NAŁECZOWA NA BIEDRONKE A JAK BYŁAM W KUROWIE W BIEDRONCE NA ZAKUPACH KILKA PAN Z NAŁĘCZOWSKICH SKLEPIKÓW WIDZIAŁAM W BIEDRONCE I CO WY NA TO HAHAAHHAHAHAAHHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
masakra jest w tym NAŁĘCZOWIE DROŻYZNA , ŻE HEJ SAŁATA 4,50 POMIDORY 16 ZŁ I CO JAK MAJA SKLEPIKARZE SIE NIE UTRZYMAC TAKI SUPERMARKET WSZYSCY GO WYŚMIEWAJĄ KURACJUSZE SIE PYTAJA GDZIE MACIE JAKIS DUZY MARKET JAK SIE WSKARZE NA GS TO SIE SMIEJA ZE TO JEST SKLEPIK A NIE SUPERMARKET JESLI PEWMNEMU PANU NIE PASUJE BIEDRONKA TO NIECH NIE KUPUJE ALE NIE WIERZE W TO ZE NIE ZAJEZDZA DO LUBLINA CZY KUROWA DO BIEDRONKI BO WIELE LUDZI SKLEPIKARZY NARZEKA Z NAŁECZOWA NA BIEDRONKE A JAK BYŁAM W KUROWIE W BIEDRONCE NA ZAKUPACH KILKA PAN Z NAŁĘCZOWSKICH SKLEPIKÓW WIDZIAŁAM W BIEDRONCE I CO WY NA TO HAHAAHHAHAHAAHHAHAHA
Oni w Biedronce mają swoje hurtownie tak z tego wynika bo po co tam jeżdżą reklamę swoich sklepów robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
masakra jest w tym NAŁĘCZOWIE DROŻYZNA , ŻE HEJ SAŁATA 4,50 POMIDORY 16 ZŁ I CO JAK MAJA SKLEPIKARZE SIE NIE UTRZYMAC TAKI SUPERMARKET WSZYSCY GO WYŚMIEWAJĄ KURACJUSZE SIE PYTAJA GDZIE MACIE JAKIS DUZY MARKET JAK SIE WSKARZE NA GS TO SIE SMIEJA ZE TO JEST SKLEPIK A NIE SUPERMARKET JESLI PEWMNEMU PANU NIE PASUJE BIEDRONKA TO NIECH NIE KUPUJE ALE NIE WIERZE W TO ZE NIE ZAJEZDZA DO LUBLINA CZY KUROWA DO BIEDRONKI BO WIELE LUDZI SKLEPIKARZY NARZEKA Z NAŁECZOWA NA BIEDRONKE A JAK BYŁAM W KUROWIE W BIEDRONCE NA ZAKUPACH KILKA PAN Z NAŁĘCZOWSKICH SKLEPIKÓW WIDZIAŁAM W BIEDRONCE I CO WY NA TO HAHAAHHAHAHAAHHAHAHA
To powiedz droga mieszkanko po ile jest sałata w Twojej BIEDRONCE, może po 1zł? Nie siej popeliny, że w Nałęczowie jest aż tak strasznie drogo... Zobacz jakie ceny są w Lublinie, Puławach, czy Bełżycach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
To powiedz droga mieszkanko po ile jest sałata w Twojej BIEDRONCE, może po 1zł? Nie siej popeliny, że w Nałęczowie jest aż tak strasznie drogo... Zobacz jakie ceny są w Lublinie, Puławach, czy Bełżycach...
Goguś chyba na bezsenność cierpi.W Puławach ceny różne ale jest możliwość kupna w wielu sklepach w przeciwieństwie do pipidówy nałęczowskiej w której zdartoby skórę z człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTWARCIE BIEDRONKI W PIĄTEK 28 MAJA 2010 r!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W KOŃCU_SUPER!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...