Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oko za oko kręgosłup za kręgosłup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny kolega, chyba oprawca i sobie bryka, a gościu kaleka na wózku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczy, że "kolega" będzie poszkodowanemu płacił rentę w wysokości 5000zł miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich przypadków było, jest i będzie wiele. Byliśmy mocno zgrzani słońcem, zanim dotarliśmy nad zaporę w Czchowie. Głębokość? Chyba ponad 10 metrów. Zupełnie niespodziewanie zostałem wepchnięty do wody? W momencie lotu wiedziałem, że słabo pływam i niczego nie wykonałem, poza próbą utrzymania pozycji 'nogami' do wody. Spokojnie zaczekałem do powrotu na powierzchnię i bez paniki dopłynąłem żabką do miejsca, z którego dało się wyjść na brzeg. Powiedziałem Mu ..., że to było niepoważne i bezmyślne. Po kilku dniach różnych zaczepek On wyrwał mi łyżkę do zupy i cisnął nią w brudny piach. Za to natychmiast otrzymał z otwartej dłoni w pysk, tak z umiarem. Podobno napierdalał się wyśmienicie. Jest solówka. Udało mi się nieczyste morote i natychmiastowa dźwignia na łokieć. Musiał się poddać. Koniec walki. Koniec złych relacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winowajca zarabia 1 000 000 USD netto tygodniowo. Ile ma zapłacić lub jak długo i ile ma placić? Winowajca jest bezrobotny, cichy, spokojny i bez żadnych konfliktów (jest np. na garnuszku rodziców). Winowajca jest potwornym bandytą, przed którym pęka policja i prokuratorzy (co, nie ma takich?). Ile ma zapłacić lub jak długo i ile ma płacić? Chyba przejmę władzę w RP. To będzie władza absolutna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uciekając do innych ziemnych w których oddech znaczenie ma. powrócić do systemu tego stożonego dla nas samych .... a teraz \ wy.....ć \WF brak z państawa !!! tak jak by żydy był... a nie Bogurodzica !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na chuj komentujecie jak nie wiecie jak było, w sumie ja tez nie wiem jak było, a komentuję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy na coś liczy. Np. trochę zróżnicowany upływ czasu. Może wpiszę coś szczególnego i Wielcy to dobrze wykorzystają. Generalnie marzymy o lepszym jutrze. Nie pomożemy od razu tym, którym się życie spierdoliło, ale marzymy, ze może się wydarzy jakiś cud i ktoś mam podziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płytka Wyobraźnia - Głębokie urazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe że po pchnięciu osoba leci na głowkę a nie na nogi. Nie czaje tego, coś tu nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczy, że "kolega" będzie poszkodowanemu płacił rentę w wysokości 5000zł miesięcznie.
 
A wystarczy, że "kolega" będzie poszkodowanemu płacił rentę w wysokości 5000zł miesięcznie.
Powoli, sprawa karna to pierwszy krok. Jak będzie wyrok z kk, to poszkodowany ma otwartą drogę do procesu cywilnego o kasę, sprawa praktycznie wygrana mają wyrok z kk, w grę wchodzi tylko ustalenie kwoty/zakresu. Czyli swoje trzeba przecierpieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozzi i colek z wykopu ruchajo się motzno w dupala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Białek wciąga rogale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Białek człowiek wałek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega usunął mu konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać prawaków z wykopu, jebać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez zart ciagaja sie posadach. Moze lepiej by bylo, gdyby poszkodowanego nie ranimowano- nie potrzebna by byla rehabilitacja, pozytku z niego za duzego nie bedzie. Poza tym oskarzony, ma dostac wiezienie za zart i wszyscy bedziemy go utrzymywac? Czy bedzie zobowiazany placic na rzecz ofiery kosmiczne pieniadze i cale zycie bedzie harowal na kaleke...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiego więzienia. Niewolnictwo - do usranej śmierci 8 godzin dziennie ma się nim opiekować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy gdyby twoja bliska osoba mogłaby żyć w miarę normalnie albo umrzeć czy też byś napisał taki komentarz...?!? Skąd się biorą tacy idioci na tym świecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...