Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kompletnie pijany kierowca omal nie doprowadził do tragedii (wideo)

Utworzony przez rozczarowany, 4 stycznia 2012 r. o 11:18 Powrót do artykułu
Ot i przez idiotę, który wolał nagrywać i być częścią serwisu youtube o mało nie doszło do tragedii, w sumie dlaczego nie postarał się go zatrzymać tylko czekał na tragedię. Myślał, że będzie miał super materiał. A jakby z tej stłuczki tragedia wyszła to ciekawi mnie czy też by tak siedział w swoim samochodzie i nagrywał zamiast podejść do niego i coś zrobić przed skrzyżowaniem. GRATULACJĘ za wideo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast nagrywać deb***a mogł go zatrzymać zabierając kluczyki jak się zatrzymał na skrzyżowaniu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już to zderzył się z Mercedesem, ale to szczegół akurat. Dożywotnie odebranie prawa jazdy, więzienie, roboty socjalne i brak możliwości pójścia na rentę. Z całym szacunkiem, ale to jest zwykła próba morderstwa. Dziękuje. Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać mu samochód i dożywotnio prawo jazdy, posadzić do paki na 2 lata 3 miesiące (za 2,3 promila) bezwzględnego aresztu. W trybie "natychmiastowym". To bandyta, który mógł zabić każdego z nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor filmu to jeszcze większy deb*** niż ten pijany kierowca. Większy, bo doprowadziłby do tragedii będąc trzeźwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe który z was MUNDRYCH sam zatrzymałby tego pijanego kierowcę. Nikt z was nie bałby się kosy w brzuch, czy butelką po głowie. Napinanie i pouczanie na internecie na szczęście jest bezpieczne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istniejące kary, jak widać nie odstraszają idiotów którzy pijany siadają za kierownicą i nie ma się co dziwić jak są zbyt niskie i zupełnie nieadekwatne do popełnionego przestępstwa. Taka kara nie odstarszy amatorów jazdy na podwójnym gazie bo odebranie prawa jazdy i zawiasy to śmiech na sali. Ilu takich durniów nadal jeździ po pijaku i bez prawka nic sobie nie robiąc z nałożonych sankcji? Dopiero jak kogoś zabiją wtedy mogą liczyć na poważniejszy wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jaki sposób miał go niby zatrzymać??? W czasie jazdy??? Przecież po zderzeniu odjechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nabuchodonozor napisał:
Ciekawe który z was MUNDRYCH sam zatrzymałby tego pijanego kierowcę. Nikt z was nie bałby się kosy w brzuch, czy butelką po głowie. Napinanie i pouczanie na internecie na szczęście jest bezpieczne....
Każdy sądzi po sobie, to że ty jesteś tchórzem nie oznacza, że każdy jest taki jak ty. Są ludzie którzy myślą o innych i się nie boją, w końcu chodzi o bezpieczeństwo wszystkich uzykowników dróg. Pijaków powinno się ostro karać aby wyeliminować tą plagę z szos i dopóki taki nie odczuje skutków swojego nieodpowiedzialnego zachowania to nadal będzie robił to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nabuchodonozor napisał:
Ciekawe który z was MUNDRYCH sam zatrzymałby tego pijanego kierowcę. Nikt z was nie bałby się kosy w brzuch, czy butelką po głowie. Napinanie i pouczanie na internecie na szczęście jest bezpieczne....
Człowieku, wystarczyłoby wyjść z samochodu i wstrzymać ruch na tamtej drodze. Rusz głową trochę. W czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym się zgadzam. Ja bym filmował dalej i spróbował zadzwonić na Policję od razu [uprzedzam filozofów - w telefonie jest taka funkcjonalność].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yunnan napisał:
Człowieku, wystarczyłoby wyjść z samochodu i wstrzymać ruch na tamtej drodze. Rusz głową trochę. W czym problem?
Wytłumacz mi jak wstrzymasz ruch. Kto ci się zatrzyma, jak zobaczy idiotę wymachującego rękami na drodze....? Tirowiec? ludzie się boją. Ot, co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nabuchodonozor napisał:
Wytłumacz mi jak wstrzymasz ruch. Kto ci się zatrzyma, jak zobaczy idiotę wymachującego rękami na drodze....? Tirowiec? ludzie się boją. Ot, co.
Nic więcej bym nie zrobił poza machaniem rękami, jeśli by to nic nie dało to trudno. Na pewno nie podchodziłbym do tego kierowcy, nie jestem samobójcą, mam dwoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozczarowany napisał:
Ot i przez idiotę, który wolał nagrywać i być częścią serwisu youtube o mało nie doszło do tragedii, w sumie dlaczego nie postarał się go zatrzymać tylko czekał na tragedię. Myślał, że będzie miał super materiał. A jakby z tej stłuczki tragedia wyszła to ciekawi mnie czy też by tak siedział w swoim samochodzie i nagrywał zamiast podejść do niego i coś zrobić przed skrzyżowaniem. GRATULACJĘ za wideo....
Ten idiota - jak go nazywasz - zachował się bardzo przytomnie nagrywając gościa uzyskując w ten sposób dowód) i nie próbując go zatrzymać. Zachował się również bardzo przytomnie, zatrzymując się zaraz za skrzyżowaniem, żeby, jak mniemam, sprawdzić stan zdrowia kierowcy uderzonego auta. Natomiast wszystkim, którzy twierdzą, że takie zachowanie było idiotyczne życzę sukcesów w amatorskim zatrzymaniu pijanego kierowcy na skrzyżowaniu, z którego auto może w każdej chwili ruszyć i pochwalenia się takim chwalebnym czynem gdziekolwiek. Akurat ten człowiek, który to nagrywał myślał bardzo przytomnie. Ale zawsze znajdą się "inteligenci", które będą krytykować bezmyślnie wszystkich i wszystko, byle tylko pokazać się w sieci. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na Nowy Rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@~Yunnan~ No to Ci odpowiem, że ja bym Cię olał. Ot, kolejny idiota lata po szosie, a ja spieszę się do żony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosman napisał:
Ten idiota - jak go nazywasz - zachował się bardzo przytomnie nagrywając gościa uzyskując w ten sposób dowód) i nie próbując go zatrzymać. Zachował się również bardzo przytomnie, zatrzymując się zaraz za skrzyżowaniem, żeby, jak mniemam, sprawdzić stan zdrowia kierowcy uderzonego auta. Natomiast wszystkim, którzy twierdzą, że takie zachowanie było idiotyczne życzę sukcesów w amatorskim zatrzymaniu pijanego kierowcy na skrzyżowaniu, z którego auto może w każdej chwili ruszyć i pochwalenia się takim chwalebnym czynem gdziekolwiek. Akurat ten człowiek, który to nagrywał myślał bardzo przytomnie. Ale zawsze znajdą się "inteligenci", które będą krytykować bezmyślnie wszystkich i wszystko, byle tylko pokazać się w sieci. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na Nowy Rok.
Zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak miał go zatrzymać, ciekawe czy ty byś go zatrzymał mądralo, miałeś kiedyś taką sytuację? bo ja miałem, i nie życzę nikomu szarpania się z pijanym kierowcą, przynajmniej dzięki temu "idiocie" jak go nazywasz policja miała numery auta i dowody dzięki czemu zatrzymała deb***a.
rozczarowany napisał:
Ot i przez idiotę, który wolał nagrywać i być częścią serwisu youtube o mało nie doszło do tragedii, w sumie dlaczego nie postarał się go zatrzymać tylko czekał na tragedię. Myślał, że będzie miał super materiał. A jakby z tej stłuczki tragedia wyszła to ciekawi mnie czy też by tak siedział w swoim samochodzie i nagrywał zamiast podejść do niego i coś zrobić przed skrzyżowaniem. GRATULACJĘ za wideo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym przypadku, byłbym za tym, żeby policjanci spuścili temu imbecylowi porządne wpier.... skoro był agresywny, a poprawili po jego wytrzeźwieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nabuchodonozor napisał:
@~Yunnan~ No to Ci odpowiem, że ja bym Cię olał. Ot, kolejny idiota lata po szosie, a ja spieszę się do żony....
Widzisz, Ty byś nie zwolnił, ale może kto inny by to zrobił. Ja z kolei miałbym poczucie, że zrobiłem wszystko co mogłem - zadzwoniłem na policję, nagrałem, próbowałem ostrzec pozostałych kierowców, zadbałem o własne bezpieczeństwo. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za obywatelską postawę osoby ,która nakręciła filmik.Policja dostała na dłoni dowód jak pijany pirat stwarzał zagrożenie na szosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...