Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu szczepionkę? Będzie okazja w Kazimierzu i Kurowie

Utworzony przez TECZOWY_ZSL, 19 sierpnia 2021 r. o 20:41 Powrót do artykułu
Stręczenie do przyjmowania experymentalnych preparatów za których działanie nikt nie bierze odpowiedzialności?? Czy to legalne? popatrzcie na dane z Izraela!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna szczepionka w historii ludzkiej tak szybko nie powstała, nie wiem co zawiera, batoniki dla małych dzieci mają przynajmniej opisany skład wraz chemikaliami. Dziś już 6 raz dzwonią do mnie z infolinii z informacją o moim szczepieniu. Ani się nigdzie nie zgłaszałem lub zapisywalem i nie chcę żadnych leków, szczepionek i cudownych tabletek w fazie testowej. Nie wiem kto NFZ pozwala na losowe dzwonienie po ludziach. Wiem jedno, konstytucja zabrania testów na ludziach, ustawa prawo telekomunikacyjne zabrania podłączania automatów dzwoniących losowo w Polsce. Widocznie tu już nie ma Polski tylko jakiś uklad korporacyjny zarządza plebsem i nie rządzi już żaden PiS czy inne coś, a Jarosław nie schował się na Żoliborzu, tylko mu nakazano by siedział cicho i to Jego pilnują lodówki na sygnałach by nic nie kombinował. Polska skonczyła się gdy nastał zarządca Mati i nie pytam co się stało z tymi ok 230..miliardami o których mówił w Sejmie Banaś z NIK, a znikły poza budżetem, nie pytam po co te wyszczepionki. Jedno pewne Jaroslaw ma pozwolone tylko zarządzać sobie PiSem, Prezydent schowal się do mysiej dziury, a krajem sterują inni ważni ludzie od wielkiej kasy i nie ma żadnego znaczenia czy w sejmie lub wyborach zagłosujemu tak czy siak. Dług RP już sięga na pożyczkach ok 1,5 biliona i rośnie, znikające nierozliczone miliardy i przywódcy narodu ci oficjalni pochowani w domach jak mysz pod wycieraczką. Prawo niby jest, a robi Państwo i zrządcy co chcą, własne prawo korporacyjne rządzi, chcą to wyszczepią, zamkną w domach, wybiją kury, norki, świnie, krowy bo wirus od martwego łosia wyleci co utknąl na szczycie modrzewia Kampinosie. Nie chcę nikogo straszyć, bo jest jak jest, jest nie tylko czego się bać, ale to wygląda nie fajnie, oględnie mówiąc. Tu zadne TVN czy inne fajerwerki spalonych wyszczepiarek nie mają nic do rzeczy, to sztuczna zadyma dla odwrócenia uwagi tłumu od tego, ze się na zastraszonych ludziach robi kasę i kasa duża znika. I nie na znaczenia czy to mówi Banaś czy portier z banku, wkrótce ludzi cwaniacy zastraszą znów i cyrk zakażeń odstawią, a syfu i bakterii po laboratoriach pełno. Zastaszą, okradną z czego się da i kogo zechcą, nakażą i wstrzykną co przyjdzie do glowy nawet wodę z kibla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... rządzący i "eksperci" muszą się zdecydować - albo dotychczasowe szczepionki przeciwko Cov 19 działają i chronią także przed ciężkim przebiegiem dla Delta - albo nie - i trzeba podać III dawkę. Jeśli trzeba - znaczy nie działają. Wtedy pytanie - w czym inna jest III dawka? Niezły paradoks :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...  rządzący i "eksperci" muszą się zdecydować - albo dotychczasowe szczepionki przeciwko Cov 19 działają i chronią także przed ciężkim przebiegiem dla Delta - albo nie - i trzeba podać III dawkę. Jeśli trzeba - znaczy nie działają. Wtedy pytanie - w czym inna jest III dawka? Niezły paradoks  :)
 No to ile FAZZE płaci za wpis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...