Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Końskowola: Dwie osoby oskarżone o śmiertelny wypadek w kościele

Utworzony przez kościelny, 13 stycznia 2011 r. o 12:19 Powrót do artykułu
A pleban niewinny?Zlecił robotę "za Bóg zapłać" i teraz ręce umywa?Przede wszystkim zawypadki na budowach są odpowiedzialni zleceniodawcy.Ksiądz myśłał,że robotnikowi nie potrzebanarzędzi i zabezpieczeń,a wystarczy kropidło0 i woda święcona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzialność za wypadek ponosi firma realizująca zlecenie. Zleceniodawca tylko płaci. Natomiast to od firmy zależa warunki, w jakich pracują ludzie przez nią zatrudniani. Zleceniodawca nie musi sie znac na metodach zabezpieczania sklepień. Niestety - wiele polskich firma budowlanych ma w d*** bezpieczenstwo robotników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kościelny, gadasz pan akie głupoty, że aż uszy więdną. Nie ma pan żadnego pojęcia o sytuacji, a tym bardziej o zachowaniu księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...