Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Końskowola: "Z projektu budżetu przedłożonego przez wójta zostały tylko wióry"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2019 r. o 21:10 Powrót do artykułu
Kochani nie podniecajcie się tak tym zalewem,bo te 50 tys. to było przeznaczone na wykup gruntów w ilości 2 lub 3 hektarów a przypominam że zalew ma liczyć 80 ha. więc spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekreacyjny zalew w "Witowicach" to projekt, na który czekają zarówno mieszkańcy miejscowości których grunty miałyby być wykupione (w tej chwili to głównie nienadające się do użytkowania tereny), jak i mieszkańcy całej naszej Gminy (brak na terenie Gminy takiego zbiornika i możliwości wypoczynku jakie się z nim wiążą). Zgoda buduje, niezgoda... Ale na szczęście są wybory, drugi raz się tak nie pomylę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni rządzący zachowują się jak główni bohaterowie "Folwarku" Orwella. TKM, i co z tego, że uszy będą odmrożone! Szkoda jednak wykreślenia wartościowych inicjatyw, jak choćby poprawa stanu technicznego otoczenia Domu Seniora. Czy sprawcom tego wystarczy odwagi by spojrzeć osobom starszym w oczy i powiedzieć - macie jeszcze czas, kiedyś się zrobi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZALEW TO FIKCJA. Szcególnie obok mega chlewni za kurówką na Chrząchowie STUKNIJ SIĘ ODCZASU DO CZASU W GŁOWĘ. Po za tym nie ma pieniędzy gmina na tą chorą inwestycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielone Powisle zrobi wszysto, żeby im żyło się lepiej. Można to zauważyć po tych dwóch sesjach. Kazdy z radnych ZP ciągnie sznurki w swoją stronę.Podkreślam,że rownież, jestem osoba bezstronna. Obserwuje bacznie od kilkunastu lat poczynania radnych oraz wójta. Mogę śmiało powiedzieć, że to co teraz się dzieje to cyrk na kółkach. Moje pytanie jest następujące. Dlaczego została przerwana sesja przedświąteczna? Hm. Po głębszej analizie, chyba znam odpowiedz na to pytanie. Na tej sesji brakowało radnego z zielonego powiśla! Ha. Co więcej, miała być to sesja gdzie zostaje ustalony budżet na 2019 rok. Ale chyba strach przed tym, że może jednak pójść coś nie po ich myśli, skłonił przewodniczącego do  przerwania sesji. Dodatkowo, oglądając ostatnią sesję, jednoznacznie mogę stwierdzić,pewnie tak jak większość z Państwa się tu wypowiadających, że Pan przewodniczący jest tylko marionetką sterowaną przez Pana Próchniaka. Jak dla mnie jest to żałosne. Moim zdaniem okres panowania Pana Próchniaka jako radnego w gminie się skończył, więc nie rozumiem sytuacji, kiedy zasiadł on praktycznie przy stole obrad, pomiędzy swoich sprzymierzeńców, a nie tak jak inni mieszķańcy z dala od stołu. Chora sytuacja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Panu przewodniczącemu to raczej nie pasuje pisać sms-ów w trakcie trwania sesji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i 5 lat do tyłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsi ludzie po kostki w błocie a radny po nowym asfalcie. To dopiero dobra zmiana. Głosowałam na kandydata ZP i już tego żałuję to był zmarnowany głos. Do Państwa radnych - gmina to nie jest wasz prywatny folwark! Żal na to wszystko patrzeć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z projektu budżetu na 2019 rok przedłożonego przez wójta zostały tylko wióry – komentuje Janusz Próchniak, były kandydat Zielonego Powiśla na wójtowski fotel" - tu przepraszam chodzi o dobro gminy czy o prywatną wojnę z Wójtem? No rzeczywiście jest się czym chwalić!!! Najważniejsze inwestycje- ulica Słoneczna (gdziekolwiek nie jest) i droga w Sielcach (za 420 tyś. bez żadnego dofinansowania). Jak dla mnie- kciuk w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w poprzedniej kadencji nie bylo analogicznej sytuacji z Panem Wojtem i Jego wiekszoscia w Radzie ? Teraz przeszkadza Wam Sloneczna albo Sielce. A Pulawska dlaczego byla wyplytowana ? Bo wioska Pana Przewodniczacego poprzedniej kadencji? A pseudo pomysl zalewu? Droga Rado pora przyjrzec sie ulicom i chodnikom w centrum Konskowoli. Moze da sie polozyc asfalt podobny do tego z Pozoga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie może by warto przyjrzeć się z innej strony, a mianowicie ilu mieszkańców będzie korzystać z ulicy Puławskiej i mam na myśli nie tylko nowo pobudowanych domostw ale również mieszkańców, którzy będą korzystac z tej drogi jako szybszego dojazdu do miasta, a ilu mieszkańców skorzysta z asfaltu przy ul. Słonecznej? Z tego co widać na sesji to nie Wójt jest źle nastawiony tylko opozycja, a przecież wszystkim powinno chodzić o dobro Gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż przykro się czyta takie rzeczy. Pan Próchniak zachowuje się gorzej jak dziecko. Nie wygrał wyborów (bardzo dobrze) to teraz mści się na każdym kroku na wojcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maja po prostu inna wizje. Dziwne byloby gdyby sie zgadzali ze wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten były radny to nie ten sam co chwalil się ze mu pracodawca znany potentat szkółkarski wypłaca więœkszość wynagrodzenia pod stołem ? jeśli to prawda to zainteresowałbym odpowiednie sluzby za co postawił chałupę i czy ma to pokrycie w oswiadczeniach majątkowych. O odszkodowaniach za s17 też jakoś nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa ladna Ul. Puławska potrzebna aby ułatwić dojazd mieszkańcom Skowieszyna dojazd do Puław oraz albo przede wszystkim podnieść wartość działek znajdujących się przy niej. Zawsze jest tak, że każdy radny "ciagnie" w swoją stronę, ale moim zdaniem gmina powinna rozwijać się równomiernie. W Skowieszynie wszystko już chyba jest, abdruga strona gminy(Witowice, Chrzachowek, Sielce, Opoka) zapomniane. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa ladna Ul. Puławska potrzebna aby ułatwić dojazd mieszkańcom Skowieszyna dojazd do Puław oraz albo przede wszystkim podnieść wartość działek znajdujących się przy niej. Zawsze jest tak, że każdy radny "ciagnie" w swoją stronę, ale moim zdaniem gmina powinna rozwijać się równomiernie. W Skowieszynie wszystko już chyba jest, abdruga strona gminy(Witowice, Chrzachowek, Sielce, Opoka) zapomniane.
 Kiedy byłeś na Opoce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arka powinna zawiesić działalność i nie organizować więcej festynów dla mieszkanców, bo na to nie zasługują. Po wynikach wyborów i postępowaniu wobec nich widać że są solą w oku niektórym zawistnym pieniaczom, szkoda kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maja po prostu inna wizje. Dziwne byloby gdyby sie zgadzali ze wszystkim.
 Wizja TKM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
420tys. na przebudowę polnej drogi!Właściwie czy to  ma jakiś sens?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu tego artykułu, zastanawiam się co mnie podkusiło, żeby głosować na ekipę Janusza polityki:( co to za radny z Sielc p. Wielgo co popiera wyrzucanie dobrego pomysłu do kosza czyli CO w domu ludowym gdzie mamy salę ćwiczeń muzycznych, siłownię i prężnie działającą ARKĘ, która potrzebuje ogrzewania a w zamian dawać kasę na drogę polną dla traktorów i kombajnów z której korzystają rolnicy w totalnym pustkowiu, bo ruch na niej "prawie" jak na esce:( a jak pamiętamy prawie robi różnicę.... nieładnie panie Januszu, który nota bene mieszka przez płot z domem ludowym... powinni panowie dwaj lepiej służyć swoim wyborcom a nie prywatnej wojence....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...