Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronawirus: W puławskim szpitalu strach. Krytykują stan przygotowań

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2020 r. o 14:41 Powrót do artykułu
Platformerscy hejterzy w akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to.. Przeciez sami to wyposażają i robią przygotowania..... To może minister ma łaskawie przyjechać i za nich zrobić!! To naprawdę źle świadczy o personelu... Czyli o pielęgniarkach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze ludzie odpowiedzialni za rozprzestrzenienie wirusa na teren Pulaw ktore byly wolne od wirusa odpowiedza za to przed sadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O odszkodowania do Chińczyków a personel do roboty ja jakoś pracuje i nie płacze i nie lać propagandy platformerskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformerscy hejterzy w akcji
A PiSowscy niby w pokorze przekazują znak pokoju, tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze ludzie odpowiedzialni za rozprzestrzenienie wirusa na teren Pulaw ktore byly wolne od wirusa odpowiedza za to przed sadem.
Jakby ci ktoś z rodziny zachorował to pierwszy byś leciał prosić o leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...