Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kożuchowy król poddał się karze

Utworzony przez spike, 31 marca 2008 r. o 18:11 Powrót do artykułu
A czy składki oddał do ZUS? Bo jeśli nie to co to dla właścielela zakładu,ze ma wyrok w zawiasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, dlaczego ten człowiek ma być ukarany, skoro dyrekcja PPKS w Kraśniku przez kilka lat nie opłacała składek zusowskich za swoich prac owni9ków i nikomu z tejże dyrekcji włos z głowy nie spadł. Czy prawo jest różne dla różnych? Jeden (ten z Kraśnika) nie dość, że bezkarny, to nadal jest dyrektorem, tylko w innej firmie, a ter od kożuchów ma być ukarany? Powinien się odwołać, zanim się wyrok uprawomocni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrekcja PKS w Kraśniku spłaca zaległe składki ZUS w ramach zawartego układu po przeprowadzonym postępowaniu upadłościowym. Naucz się prawa a dopiero potem wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich spraw i kar powinno być dużo więcej, widzi się i rozpisuje o prywatnym właścicielu , a nagminne przypadki nie płacenia i to wielu milionów składek ZUS za pracowników nie placą szpitale , na co pewnie przodującym liderem jest dyrekto SP ZOZ Opole Lubelskie, ci lekarze , pielegniarki i personel nie medyczny z tej placówki mają nie płaaacooony ZUS , otwórzcie oczy ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie się ma z puławskim SP ZOZ-em / szpitalem /Dyrektorzy - medżerowie po wielkich studiaciach nabijają kabzę , ale nie potrafią uporać się z tym co potrafi każdy sklepikarz zatrudniajacy kilka osób ..Jak to wytłumaczyć ? , albo oni tacy menedżerowie...! Prywaciarza zawsze łatwiej ukąsić , a w państwowym to zaraz polityka wchodzi opasłymi drzwiami, nieprawdaż ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śMIECH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...