Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraków nie chce oddać zbiorów Czartoryskich

Utworzony przez Ruwny, 26 stycznia 2009 r. o 01:34 Powrót do artykułu
krakusy :/ nikogo normalnego z Krakowa nie znam sami problemowi ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widzicie Ruskom się dziwią , że ukradli i oddać nie chcą. Tu mamy swoje miasto własnośc kościoła katolickiego i co taka sama swołocz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie jak psy ogrodnika , sami nie maja jak wystawic i komus nie dadza, obled !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 60' i 70' ubiegłego wieku zbiory wystawowe w Domku Gotyckim i Świątynni Sybilli były wymieniane co pół roku. "Dama z łasiczką" należała do tych zbiorów. Nikt nikomu łaski nie robił-Kraków Puławom, a Puławy Krakowowi. Mamy III i pół RP to może chociaż muzealnicy się dogadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby pan red. Paweł Buczkowski wszedł w uprawnienia Prezydenta RP? I nadał tytuł profesora panu Michałowi Polkowskiemu? Dla wyjaśnienia - Michał Polkowski jest zastępcą dyrektora IUNG - PIB ds. administracyjno - technicznych i ma tytuł magistra inżyniera. Panie redaktorze google nie boli! Można też sprawdzić na stronie Instytutu - www.iung.pulawy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walić krakusów, nigdy ich nie lubiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...