Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto nie lubi radnego Janusza Kowalskiego? Pod anonimem nikt się nie podpisał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2019 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Zaraz zacznie się hejt, pomówienia, plucie, szczucie? Uważam że powinno byc to karane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to pod anonimem podpisuje się autor?? Dżisus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Pan radny sam się częściowo dyskwalifikuje uważając, że choroba psychiczna to coś gorszego i uwłaczajacego. Gdyby napisali o falszywym podejrzeniu złamanej nogi to pewnie radny by nie poleciał do prokuratury. A skoro wyborcom miałoby to przeszkadzać to szkoda dla nich marnować czasu w radzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem gdzie mieszka Janusz Kowalski bo widzę w nocy jego samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahahahaha pod anonimem nikt się nie podpisał :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JK Tradycyjnie niewinny, nic nie wie, tropiciel sensacji i teorii spiskowych. Żal to czytać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam go lubię, ale akurat jestem z innej gminy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też widzę radnego Pruchniaka w Puławach, to on mieszka w Puławach jak do tam widzę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kowalski już wszędzie jest znany i dla tego panie redaktorze nie pokazuj pan ggg....y w dzienniku. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie może i mieszkać na dalekiej Syberii, w Brukseli, na Wyspie Wielkanocnej. Ważne, że od wielu lat walczy z kazimierskimi patologiami, bezinteresownie pomaga innym, a przede wszystkim ma odwagę zabrać głos kiedy większość milczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak taki tropiciel patologi to niech zacznie od siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...