Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kucharze pobici w pizzerii. Pięciu Cyganów aresztowanych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2018 r. o 17:35 Powrót do artykułu
cygan , cygański, uuu , ostro, zaraz wam tam wjedzie jakaś lewacka euro poprawna fundacja i będzie płacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich sprawach strach się wypowiadać. Każde słowo może być użyte przeciwko nam i potraktowane jako atak na tle narodowościowym. Jedni i drudzy winni się trzymać z dala od siebie bo pojednania tu nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero tolerancji dla przemocy, surowe kary dla Romów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to się dużo nie pomylili. Nawet jak pójdą siedzieć to Polacy będą myli ich kible i z naszych podatków będą mieli jedzenie i internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo! Nie ma znaczenia przynależność narodowa!Jak ich ręce świeżbią to niech się wezmą za robotę a nie będą świrować pawiana!Wpi...ol i do lochu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy z Europy i Cyganie z Indii to przedstawiciele tej samej rasy - rasy białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim się wypowiesz - obejrz film ***s://***youtube.com/watch?v=utz49thxx5s&t=78s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=0xgrt-8jbli ten jest lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cygan kiedyś nie mógł grypsować . I tak powinno być , choć nie wiem jak jest teraz . Kiedyś to oni myli kible pod celą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki ich finał na jaki sobie zasłużyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na brak protein narzekać nie będą. Muszą tylko nauczyć się przyswajania ich z jelita grubego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu. Nie ważna jest rasa, pochodzenie, ale czyny. Nie można zamykać oczu na cynizm działań niektórych jednostek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu uczciwa robota w ośrodku odosobnienia? Niewiarygodne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wesoły Romek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jestem wesoły Romek!
 Mam na przedmieściu domek! Nie płacę za wodę, światło i gaz, Polaków biję cały czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nikomu złem za złe nie oddawajcie, starajcie się o to, co jest dobre w oczach wszystkich ludzi. (18) Jeśli można, o ile to od was zależy, ze wszystkimi ludźmi pokój miejcie. (19) Najmilsi! Nie mścijcie się sami, ale pozostawcie to gniewowi Bożemu, albowiem napisano: Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę, mówi Pan. (20) Jeśli tedy łaknie nieprzyjaciel twój, nakarm go; jeśli pragnie, napój go; bo czyniąc to, węgle rozżarzone zgarniesz na jego głowę. (21) Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony - zgwałcone. Oto Ja pobudzam przeciw nim Medów, którzy nie cenią sobie srebra ani w złocie się nie kochają. Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone. Nad noworodkami się nie ulitują, ich oko nie przepuści także niemowlętom."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni, czyli Romowie, robią  dobrą robotę, czyli jak mawiają anglosasi :"good job" Oni, mianowicie siusiają i walą kupy, pod okolicznymi drzewkami i krzaczkami. Ku zadowoleniu okolicznych piesków i ich właścicieli,czyli tzw."psiarzy", bo pieski te mają co wąchać i co lizać, a właściciele, którzy im mordy liżą, też!! smacznego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na wystąpienie wszystkich Sorosowych cichodajek, fundacyjek itp. syjonistycznych pomiotów. Mośki caly czas importują do Polski wiele kolorytu i ukrów. To wszystko jest celowe ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak a'propos dowcip mi się przypomniał: Cygan poszedł do więzienia a na celi siedział już git i tak do niego mówi: - Wolisz z śliną czy bez? Cygan myśli, myśli i wymyślił, że ze śliną to będzie mniej bolało i mówi: - Wolę z śliną. Na to Git drze się: - Ślina! Wstawaj! Cygan chce na dwa baty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...