Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupił na aukcji internetowej perfumy, dostał kilogram ryżu

Utworzony przez Janusz, 12 października 2009 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Oczywiscie że na poczcie podmienili. Tam to codziennośc. Mi zgubili paczke i pani w okienku, dosłownie jak w Misu: ,,Nie mam pana paczki i co pan nam zrobi??"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddaj głos dla Lublina - CODZIENNIE! www.dlaLUBLINA.orgs.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądra policja, tylko że ani poczta, ani kurierzy nie pozwalają sprawdzić zawartości przesyłki przed zapłaceniem za nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziwię się tym deb***om, którzy oszukują na aukcjach myśląc, że się im upiecze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tdags napisał:
Mądra policja, tylko że ani poczta, ani kurierzy nie pozwalają sprawdzić zawartości przesyłki przed zapłaceniem za nią.
Coś tu wymyślasz......na poczcie możesz, jeżeli nadawca opłaci możliwość sprawdzenia przesyłki przed odbiorem, to kosztuje aby 5zł a dorzucając do kosztów przesyłki w ten sposób masz pewność. Kurierem masz również możliwość, tylko tak wtedy nadawca uznaje reklamacje, otwierasz przesyłkę przy kurierze, jak coś ci nie pasuje do od razu sporządzasz protokół reklamacyjny i odsyłasz na koszt nadawcy.....reszta cię nie obchodzi. Dzięki temu ja nie zostałem wystawiony już kilka razy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...