Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurów: Pijana kobieta opiekowała się dziećmi

Utworzony przez derw, 21 września 2010 r. o 11:15 Powrót do artykułu
i co wsadzili ja za to ze dziecko mialo zapalenie pluc? i co teraz na pewno jak matka bedzie siedziec w wiezieniu to na pewno wyjdzie na dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta to dopiero patologia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='derw' date='21 wrzesień 2010 - 11:15 ' timestamp='1285060558' post='350641'] i co wsadzili ja za to ze dziecko mialo zapalenie pluc? i co teraz na pewno jak matka bedzie siedziec w wiezieniu to na pewno wyjdzie na dobre [/q ja to bym ja praw rodzicielskich pozbawiła,to co dzieci maja na pijana matkę patrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarkowska roztrzęsiona a kierownica nie miała odwagi gadać? umiecie tylko dawać na przelew.-od tego jesteście? Rozwiązać tą nieudolną INSTYTUCJĘ bo żal utrzymywać nierobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarkoska ja zwykle dwa słowa bo dwóch zdań bez zająknięcia to już nie potrafi skleić. To jej trzeba pomóc,wystarczy na nią spojrezć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
derw napisał:
i co wsadzili ja za to ze dziecko mialo zapalenie pluc? i co teraz na pewno jak matka bedzie siedziec w wiezieniu to na pewno wyjdzie na dobre
Wsadzili ją bo miała 3 promile alkoholu we krwi. Co to za matka która opiekuje się dziećmi w takim stanie? Wogóle gdzie to ma rozum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest Polska zbrali jej dwie córki bo piła alkochol w lipcu nic nie zrobili jak piana była czekali aż stanie sie krzywda dobrze jej tak w końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...