Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja pierdzielę komputery za ok. 3 tysie? To co te dzieci będą na nich robić... renderować obiekty, animacje 3d? Można poznać specyfikację, tychże "szkolnych" laptopów? Matryca, procesor, karta, pamięć, dysk? Zaczynam wpadać w kompleksy, bo pracując w Niemczech myślę nad zakupem laptopa do 500€. Myślalem, że do AutoCada nada się. Ale skoro do biurowych aplikacji panstwo wydaje nasze pieniądze z podatków (tak, nawet ja płacę w postaci VAT :( ) na taaakie cacka do korzystania z internety... No, cóż. Muszą być mega wyposażone. W końcu hurtem zawsze taniej. Mam nadzieję, że wybrali sklep, gdzie... "Znajdziesz taniej, to zwrócimy różnicę." Są takie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny artykuł Panie Radosławie, umiejętnie nasi samorządowcy potrafią wydawać pieniądze ? Jestem ciekaw jaką specyfikację mają te laptopy za cenę około 2900 no i oczywiście w hurcie ? Kolejna sprawa kto z tych laptopów w tej chwili korzysta bo raczej nie potrzebujące usilnie dzieci z rodzin wielodzietnych i rodzinnych domów dziecka z powiatu puławskiego. (warto było by sprawdzić ciekawy byłby artykuł).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...