Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łatwiej o bezpłatną pomoc prawną. Komu teraz przysługuje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2019 r. o 20:40 Powrót do artykułu
I kolejny punkt zbliźający nas do Niemiec. W Niemczech Polacy, i nie tylko my, też telefonicznie mogą korzystać z bezpłatnych porad prawnych. Wiem, bo skorzystałem. Działa taka fundacja. Natomiast prawnie każdy pracujący w Niemczech ma prawo do jednej bezplatnej wizyty u prawnika. Trzeba jednak po kwit udać się do ratusza z zaświadczeniem o zarobkach i wyciągiem z konta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem zapytać takiego darmowego prawnika o radę. Jak poszedłem nic nie wiedząc tak wyszedłem nic nie wiedząc....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem zapytać takiego darmowego prawnika o radę. Jak poszedłem nic nie wiedząc tak wyszedłem nic nie wiedząc....
 Ja miałam tak u adwokata, gdzie za poradę zapłaciłam 200 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porady prawne przez telefon ***s://prawnik-infolinia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...