Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Chciał nagrać drapieżne ptaki. Ale kamera uchwyciła inne zwierzęta [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2018 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Lepiej było o tych młodych wilkach nie pisać bo zaraz zjawią się jacyś dzielni łowcy i zrobią obławę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co bać - uspokajają leśnicy - wystrzelamy je.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Grzegorz, bezkrwawy myśliwy! I to mi się podoba, sfotografować, sfilmować a nie zabijać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny Szyszko. Musi zgrzytać zębami. Tyle szkodników... Zamiast nagrywać trzeba było strzelać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WILK - od zawsze był naszym sprzymierzeńcem, tępi powodujące znaczne szkody w uprawach jelenie i dziki. Ludzi traktuje z dystansem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko, spoko, zaraz myśliwi od Szyszki beda zacierac rece , ubzduraja sobie jakis argument, aby tylko postrzelac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop żywemu nie przepuści, jak sie żywe napatoczy nie pożyje se, a juści !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi to nie od Szyszki tylko Kwaśniewskiego i jeszcze wcześniej. Więc nie kłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat mamy wilki w Puławach i nie jest to żadna nowość. Większość Pulawiakow o tym wie. Niektóre podchodzą nawet bardzo blisko i pojawiają się koło stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna nowość, O tym, że w lasach między Puławami, a Dęblinem i Rykami pisałem rok temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej tej gównianej reklamy niż samego filmu! totalnie irytujące! i jak tu nie używać adbloka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstrząsający materiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udało się sfotografować,udało,nawet dwukrotnie w 2016r i 2017r więc wilki zagościły tu już na stałe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...