Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chciałbym tylko przypomnieć Panu "czytelnikowi" że nie ma teraz obowiązku rejestracji auta w urzędzie który obsługuje dany obszar, innymi słowy może zarejestrować gdzie chce. No w Lublinie jeśli poświęci jeden cały dzień i trochę poczekać przed urzędem to sprawę załatwi. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam co te urzędasy robią przez 8 godzin skoro tylko 5 rejestracji dziennie wykonują? Nie ma ludzi do pracy w urzędzie pracy kolejka ogonkiem na pewno ktoś chętny się znajdzie to pracy w starostwie A nie zapomniałem nie można tam tylko po znajomości się pracę dostaje. Do roboty się weźcie przez 8 godzin można zarejestrować na pewno więcej niż 5 pojazdów. A jak nie to wydłużyć godziny pracy urzędu żeby kolejki rozładować. Ale po co przecież księżniczki w urzędzie pracują jeszcze się zmęczą. Od razu mi się przypomina film Miś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie ma obowiązku rejestracji w Puławach to może zlikwidować ten urząd i nie utrzymywać nierobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam . Czepiacie się! Najważniejsze że sweet focie starosciny Danusi Smagi są w każdym czasie i miejscu ! A wy się czepiacie funkcjionowania starostwa! A fuuu niewdzięczni ! Docencie sweet focie starosty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem zadowolony z obsługi. Rejestracja do kolejki nie jest wcale trudna. Wystarczy wstępnie po 7 rano wypełnić pola w formularzu aby p i od 7:14 odświeżac strone co chwile aż pojawia się wolne terminy. Później szybko klikamy wybrana godzinę i gotowe. Na koniec potwierdzamy linkiem który otrzymaliśmy na maila w ciagu 60 minut. I za 2 tygodnie rejestrujemy. Jesli chodzi o sama rejestracje to plus ze nie stoimy w kolejkach. Przykladowo majac numerek na 9:00 Wystarczy być dosłownie chwilę przed. Pracownik o równej 9 wychodzi i wczytuje 4 lub 5 osób na ta godzinę. Sama rejestracja 20 minut oczywiście jak się dopilnowalo formalności że wszystkimi dokumentami i opłaty zrobimy kartą. Ogólnie dużo lepiej jak było przed pandemia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System kolejkowy umożliwia zapisy na konkretną godzinę i datę i to jest bardzo dobre rozwiązanie . Natomiast minusem jest ,że tak szybko znikają numerki do zapisów. Jestem zadowolony z obsługi . Chcę podziękować Pani Liliannie za miłą ,obsługę oraz za pomoc przy wypełnianiu dokumentów. Oby więcej takich osób pracowało w urzędach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wam sie wydaje wszystko proste, ale niestety wszystko jest połączone z CEPIK-iem, a ten jak walnie to niestety nic nie zrobisz. a np. kazda rejestracja krajowa wymaga potwierdzenia, po za tym sama rejestracja to tylko część operacji związanych z przetwarzaniem danych pojazdów i ich właścicieli, swojego czasu można było zarejestrować większą ilość pojazdów ok 80-100 dziennie, ale teraz to mało wykonalne, a covid nie pomaga bo trzeba oddelegować pracowników np do wydawania dowodów rejestracyjnych, których dokumenty nie są przygowywane wcześniej, wydanie równa sie operacją w CEPIKu (nie może funkcjonować dwóch dokumentów jednocześnie w systemie). Szkolenie pracownika min to około 3 miesiące, do tego dochodzi certyfikacja dostepu do systemu, która też krótko nie trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rejestrować to tylko w Puławach w Puławach bo kolejki tam że Ram Pam Pam Pam!! A urzędnik jeden Sam Ram Pam Pam Pam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...