Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Kierowcy się niecierpliwią, dlaczego ekspresowa S12 jeszcze nie została otwarta?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 sierpnia 2018 r. o 20:42 Powrót do artykułu
Jestem kierowcą i się nie niecierpliwię, za rządów PIS wszystko idzie bez szwanku. To wypierdki z PO/PSL się niecierpliwią, jakbyście dalej rządzili to tej obwodnicy nigdy by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peowskie trolle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak pracowników? 2 tygodnie temu nic o tym nie wspominali. Dalej niech wygrywają przetargi, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że w komentarzach dominuje walka polityczna . A ja bym chciał zwrócić uwagę na jakość nawierzchni na tym odcinku drogi i to nie przeszkadza pracownikom GDDKiA. Tam jest się czego czepić . Ciekawe kiedy remont i kto za to zapłaci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,1% wartości kontraktu za każdy dzień opóźnienia i wykonawca w mig znajdzie odpowiednie ilości pracowników do zakończenia inwestycji. Termin przekroczony na ta chwilę o 7 dni. Życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po otwarciu 12-kilometrowego odcinka nowej S12-stki kierowcy będą mogli w końcu skorzystać z nieczynnego od dekady węzła Kurów-Zachód i minąć Puławy." Od dekady?? WTF?? Odcinek Kurów Zachód-Jastków został otwarty w maju 2013 czyli 5 lat temu !!! Otwarcie ofert na budowę odcinka omijającego Kurów i Garbów odbyło się 21 września 2010 !!! Brakuje dwóch lat do dekady :) Co autor miał na myśli ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak.... A nie mówiłem, że się nie wyrobią? ::)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...