Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przymusowe szczepienia kotów i lekarzy....! aaaaaaaaaaaaaahahhahhahahahah! Z tymi drugimi to kolejny fake news tak jak z tą "pierwszą uczelnia w polsce", która miała nie wpuszczać niezaszczepionych studentów i wykładowców... z czego się wycofała po kilku dniach... Obecnie szczepienia na covid nie jest na liście szczepień obowiązkowych i zwolnienie z pracy za jego brak jest bezprawne a każdy zwolniony (do czego pewnie nie dojdzie) uzyska długi urlop i sądowe odszkodowanie...! P ozdrawiam logicznie myślących!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nigdy nie było aż tak wielu zachorowań na wściekliznę w naszym kraju". A jak ludzie dostaną powszechnie rachunki za gaz i prąd, to dopiero się wściekną. I, mam nadzieję, pogonią ten PiS w pisdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga sprawa: już widzę jak policja biega za kotami i sprawdza certyfikaty covi... ups wściekliznowe....!!! aaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahha granice absurdu w straszeniu "ciemnego ludu" zostały przekroczone... Każdy normalny właściciel psa lub kota wie, że to groźna i śmiertelna choroba też dla ludzi i szczepi swojego pupila. Problem natomiast jest z całymi stadami kotów bezdomnych... może zacząć je jakoś straszyć tylko jak...? one przecież nie oglądają TV... i nie czytają mediów....!!! lub nakazać nosić maseczki i karać mandatami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb, jesteś niedouczoną konserwą. "W Lubelskiem" jest jak najbardziej poprawnym sformułowaniem w języku polskim i wiedziałbyś to, gdybyś nie spał na lekcjach, kiedy przerabiali ortografię. "prezeska" oczywiście również jest prawdziwym i prawidłowym słowem i jedyne, co cię gniecie, to twoje twoje zacofanie i niewiedza, ponieważ feminatywy istnieją w języku polskim od dawna i przez "dawno" mam na myśli nie 10 lat tylko ponad 100. dopiero komuna postanowiła pozbyć się tych form z języka, więc lepiej się zastanów, jakich wartości bronisz i czy na pewno są tak tradycyjnie polskie, jak ci się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się używać nazwy województwo X, Y lub Z, wszelkie te Mazowsza i Lubelskie nie są poprawne, i oznaczają co innego. Np. Radom to nie Mazowsze, Lublin to nie jakaś lubelszczyzna. Radom i Lublin to Małopolska, dokładnie Ziemia Sandomierska, teraz w takim lub innym województwie, które może przestać istnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...