Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Urzędnicy weszli na teren gospodarstwa. Zobaczyli wstrząsający widok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2019 r. o 17:24 Powrót do artykułu
na kebap poszedł koziołek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda zwierzaków.dojebać człowiekowi trzeba bo rozumu nie posiada.taki wyrok żeby bolało tak jak bolało bezbronne zwierzaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy prezydent w Puławach to nawet kozom byt się poprawia - program 250+ tyle że dziennie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już widziałem w życiu sporo takich wsiowych babin, których podwórka bardzo podobnie wyglądały, syf, kiła i mogiła. Tylko zwierząt szkoda bo to takie tępe okrucieństwo wobec nich. Baba ma nierówno w głowie. Przyda się leczenie psychiatryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani Śniegocka to w godzinach pracy na Azotach tak się społecznie udziela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pozostałość po szopce Bożonarodzeniowej. Ksiądz mówi, że Jezus rodził się w gorszych warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może o kozy nie dbała, ale pies z budą wypasioną -nawet z kurtyną:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podniecajcie się tak. Właścicielce kóz nic nie zrobią, ponieważ jest to osoba chora psychicznie więc uniknie odpowiedzialności karnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by kobiecie dali 2500zł na kozy, raz w tygodniu kontrolowala i pomoc (osoby z karą prac społecznych) w gospodarstwie. To 5000 by zostało w budżecie na pomoc innym ludziom. A nie napychaniem kasą bogatemu kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaaaaaaaaaaa to wiecie ile kosztuje utrzymanie zwierząt. To teraz policzcie ile powinno kosztować kg żywca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kebap poszedł koziołek?
Tylko Prawdziwy Kebab u Prawdziwego  Polaka w Lnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie mieszkańcy majdanu będą normalnie żyć i nie będą patrzec na te biedne zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by kobiecie dali 2500zł na kozy,  raz w tygodniu kontrolowala i pomoc (osoby z karą prac społecznych)  w  gospodarstwie.  To 5000 by zostało w budżecie na pomoc innym ludziom.  A nie napychaniem kasą bogatemu kieszeni.
 Masz równo pod sufitem czy gownoburze robisz? Tak dawać babinie przez następne 20 lat? Z mln złotych A już nagrodzonych z 300? To ja też list wezmę i polecę do urzędu po kasę. Walnij się w łeb i nie rozporządzaj naszymi pieniędzmi jak idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglada mi na eksperyment otoczeniowy., ale to chyba malo prawdopodobne zeby ktos sprawdzal w ten sposob jak tworzone sa relacje miedzy gatunkami w horyzoncie czasowym ktory ma rozna ilosc zasobow przydzielanych : |
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki widok np. w Tunezji, Turcji to norma... ubogacamy, ubogacamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Probowalem zmierzyc prad i nie moglem tego zrobic bez zmierzenia wody a wody nie moglem zmierzyc bez wagi - i tu sie zatrzymalem. Sprytnie pomyslane, przechodzac zapewne wszystkie parametry (ktorych moze byc kilkanascie, kilkadziesiat) kolejno, zeby zmierzyc prad - (kalkuluje swoje szanse) = i wtedy mam otwarta droge do zasobu ( do wytworzenia narzedzi pomiarowych) i hodowli roslin? Pierwsza czesc wyglada jak lekcja otoczenia , druga jak lekcja nawiazywania kontaktow i relacji. I co potem do duzej firmy na stanowisko (jak nazwac?) Czy to ludzie z tych kregow dostarczaja narzedzia np. komputerowe? Jak rozpoznac sposob myslenia producenta, jak mysli osoba o takiej wiedzy?(z ciekawosci) Wiem jedno - daja czesto sprzet (ktory potem czesto jest sprzedawany) do wlasnego wykonczenia!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie ta szumnie zapowiadana reforma opieki społecznej w Puławach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzątka najbardziej ucierpiały, oby żyły w normalnych warunkach. Ten babsztyl niech zdycha że związanymi pecinami na mrozie!
 Związać babie pęciny i łapy wystawić na mróz i niech zdycham powolutku i systematycznie podrzerana przez piesy Oooo, odezwali się prawdziwi miłościwi katolicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki jest dzienny koszt pobytu chorego w szpitalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by kobiecie dali 2500zł na kozy,  raz w tygodniu kontrolowala i pomoc (osoby z karą prac społecznych)  w  gospodarstwie.  To 5000 by zostało w budżecie na pomoc innym ludziom.  A nie napychaniem kasą bogatemu kieszeni.
Masz równo pod sufitem czy gownoburze robisz? Tak dawać babinie przez następne 20 lat? Z mln złotych A już nagrodzonych z 300? To ja też list wezmę i polecę do urzędu po kasę. Walnij się w łeb i nie rozporządzaj naszymi pieniędzmi jak idiota.
a wystarczyło do Puław uchodźców przyjąć - pewnie by przygarneli te biedne zwierzeta i nie trzeba byłoby po 250zł dziennie płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...