Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ha ha ha. Dobre!!! Do dziury zabitej dechami!!! Już niedługo straci status uzdrowiska. CO to za uzdrowisko co przez jego środek jeżdżą tiry!!??? W parku woda taka brudna, że bez komentarza!! BRUD, SYF, KIŁA I MOGIŁA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupe zamknij dobre miasto! Przez takich burakow jest wlasnie brudny staw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noxan, jeśli tam mieszkasz to chyba cierpisz na kompleks niższości. Sama stamtąd pochodzę, uważam,że to piękne miasteczko tylko trochę zatłoczone w sezonie. Szybko się zmienia, ciągle udoskonala. Z Nałęczowa pozostały mi same piękne wspomnienia, piękne widoki. Spotykam się z samymi pozytywnymi opiniami, ludzie zazdroszczą,że stamtąd pochodzę, bo tam tak pięknie itd...Nie doceniamy tego co mamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jestem tego zdania ze to dziura, kilka drzew w centrum i oczko z brudna woda :) naszczescie niedlugo to miejsce straci status uzdrowiska i bedzie spokoj... W niedziele zeby przejechac miasto trzeba poswiecic z 15 minut a to raptem 2-3km, juz nie mowie o tym zeby wyjechac z malej uluczki na glowna droge.. I to ma byc uzdrowisko? Obwodnica buduje sie juz 20 lat i jakos jeszcze jej nie widac :P I na dodatek wekendowy zlot tych smiesznych par i rodzin spacerujacych z lodami jakby nigdy parku nie widzieli, rozpusta ;]... porazka :)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staw jest brudny bo jest dzierżawiony przez związek rybacki i to oni powinni coś z tym zrobić a nie tylko "przerybiać" staw i przesiadywać całymi dniami na brzegu z kijem w wodzie. Kuracjusze też nie są bez winy,  przekarmiając  ryby, a potem sie dziwią, że śniętych  jest dużo a pretensje maja do Uzdrowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY!!! kokodzambo - widocznie dajesz tej du...y na prawo i lewo skoro tak o niej gadasz!!! Nie nie mieszkam w Nałęczowie. BYłam tam 2 lata temu i mąż powiedział, że więcej do tego syfu nie pojedzie. Wielka mi atrakcja przejść się dwiema brudnymi alejkami parku!!! Jeszcze trzeba uważać, żeby ci coś na głowę nie nasrało!!! Ludzie podniecają się bo w jakiś kilku marnych serialach wspomnianio o Nałęczowie i wielkie halo!! Tyle lat istnieje ten niby park i nic się tam nie zmienia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noxan, jeśli tam mieszkasz to chyba cierpisz na kompleks niższości. Sama stamtąd pochodzę, uważam,że to piękne miasteczko tylko trochę zatłoczone w sezonie. Szybko się zmienia, ciągle udoskonala. Z Nałęczowa pozostały mi same piękne wspomnienia, piękne widoki. Spotykam się z samymi pozytywnymi opiniami, ludzie zazdroszczą,że stamtąd pochodzę, bo tam tak pięknie itd...Nie doceniamy tego co mamy...
ZAZDROSZĄ CI BO OBEJRZELI KILKA GŁUPICH POLSKICH SERIALI W KTÓRYCH BoHATEROWIE JECHALI DO TEJ DZIURY. Co tam jest pięknego??? A co się tam zmienia i udoskonala??? A już wiem!!!! Kolejny supersam tam powstał!!! WOW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z mężem lubimy przyjezdżać do Nałęczowa,mieszkamy w Puławach wolimy Nałęczów od Kazimierza,jest niesamowicie zielono,jest czym oddychać i korzystamy z aqaparku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z aquaparku :D? Ahhaahah, polecam sie przejechac z mezem do krakowa, zobaczycie jak wyglada aquapark :) Bo ten naleczowski jest zrobiony dla ludzi 40-50+, plytko, ciasno i nudno :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aqapark w Krakowie jest rzeczywiście fajny ,ale do Krakowa można pojechać z Puław ile razy w roku,a z basenów w Nałęczowie korzystam co najmniej 2 razy w tygodniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyno, poprawiłaś mi humor:) Wszędzie teraz jest zielono!!! U mnie na podówrku i w ogrodzie też!!! Czym TY tam kobieto oddychasz??? Spalinami??? Skoro lubisz....................... Ja raz pojechałan na basen do Nałęczowa i powiedziałam nigdy w życiu!!! Na tak małej powierzchni tyle ludzi!!! A tak w Krakowie jest super. Wolę tam pojechać kilka razy w roku niż co tydzien do tego syfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka władza lokalna takie miasteczko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ja pływam dwa lub trzy razy w tygodniu ,a do Krakowa można pojechać kilka razy w roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...