Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mailem wspomóż projekt żeglugi

Utworzony przez Zainteresowany, 15 lipca 2008 r. o 08:10 Powrót do artykułu
Mam bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną w okolicach Janowca i chętnie poprę projekt. Pozdrawiam wójta Janowca pana Koconia, który robi wszystko, by wystraszyć inwestorów lub coś im sugerować. Przykład kamieniołomu w Nasiłowie coś wam mówi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam podobne przemyślenia. Arogancja władz Janowca przechodzi ludzkie pojęcie. Kocoń został wyrzucony z banku za jakieś problemy, został wójtem 2 głosami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mrr.gov.pl/Aktualnosci/Konsulta...a+6.4+PO+IG.htm tu jest adres tej stronki gdzie można pobrać i wypełnić ten druk. A swoją droga osoba która pisała ten artykuł mogłaby wysilić się troszeczke i od razu napisac adres gdzie można pobrać ten druk, tak na pewno by było więcej e-maili. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już wsparłem i wszystkich zachęcam! Pomysł jest świetny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już raz wydano pieniądze podatników i unijne na bulwar puławski, i co? Na miejscu które miało służyć żegludze i wygodzie ludzi niepełnosprawnym postawiono łajbę zakłócającą spokój nocny mieszkańców ulicy 6-sierpnia i osiedla Kołłątaja! A gdy od wielkiego dzwonu trafi się jakiś rejs to ludzie muszą wchodzić po wąskiej kładce! Czy tak ma wyglądać promocja Puław i zwrócenie się miasta w stronę Wisły? Powstaną kolejne głośne knajpy a władze będą chwalić się sukcesami. Niech to całe towarzystwo postawią pod oknami swoich domów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wocho napisał:
http://www.mrr.gov.pl/Aktualnosci/Konsulta...a+6.4+PO+IG.htm tu jest adres tej stronki gdzie można pobrać i wypełnić ten druk. A swoją droga osoba która pisała ten artykuł mogłaby wysilić się troszeczke i od razu napisac adres gdzie można pobrać ten druk, tak na pewno by było więcej e-maili. Pozdrawiam
Witam,nie jestem z Puław,ale wiele mnie łączy z tym miastem i chciał bym poprzeć projekt-czy może mi ktoś 'łopatologicznie krok po kroku wytłumaczyć jak to zrobić? Był bym wdzięczny.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pomysł z tą żeglugą to może i nie głupi tylko jak powstanie przy tym jeszcze kilka takich stodół jak ta jedna co tylko potrafi spraszać jakieś rozdarte kapele i zakłócać spokój na kołłątaja to nato nasze władze nicccccccccccccc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...