Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Markuszów: Śmiertelne potrącenie pieszej

Utworzony przez gość, 4 stycznia 2011 r. o 09:31 Powrót do artykułu
czy u was w tym DW sama idioci pracuja???? mapka spod Krasnika przy wypadku w Markuszowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechalem dzisiaj rano, wpółczuję kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również tam byłem ale nie zauważyłem czy kobieta była na przejściu (?) tak czy inaczej dostrzeżenie jej z odległości 50m było wyzwaniem nie mówiąc już gdy prowadzi się samochód. niech spoczywa w pokoju a kierowcy współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta droga jest przeciazona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tę śmierć (świeć Panie nad jej duszą) "zadedykujmy" Ministrowi Grabarczykowi i wszystkim odPOwiedzialnym za ten stan Rzeczy. Zamiast haseł, eksponować na banerach zdjęcia operacyjne policji z takich jak ten wypadków. Ja na tej trasie straciłem cztery znajome mi osoby -w tym jednego,serdecznego kolegę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Jechalem dzisiaj rano, wpółczuję kierowcy.
Kierowcy ? może w jakimś stopniu też ale .....no nic,nie do wszystkich dociera to co powinno...tacy jak ty pochylą się bardziej nad zbitym reflektorem w Mercedesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy mają w nosie ofiary własnego nieudacznictwa!Mało tego-są postsolidaruchami i pretendują do miana bohaterów narodowych.Jakie czasy -tacy bohaterowie,tylko gawiedź ciągle ta sama ,chodząca do psu na budę potrzebnych wyborów.............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='kolka' timestamp='1294136804' post='416439'] Kierowcy ? może w jakimś stopniu też ale .....no nic,nie do wszystkich dociera to co powinno...tacy jak ty pochylą się bardziej nad zbitym reflektorem w Mercedesie. [/quote Zanim się skomentuje coś, to powinno się poznać szczegóły z rzetelnego źródła... Patrząc w internecie żadne źródła nie podają tak jak to było. Po pierwsze wypadek był o 4 rano, kobieta wtargnęła z lewej strony ulicy (nie na przejściu) zza naczepy tira, ktory stał na awaryjnych i zaraz po zdarzeniu uciekł. To tak w skrócie fakty ze zdarzenia. Wnioski chyba same się nasuwają... nie było możliwości zauważenia tej osoby. Głupota ludzka nie zna granic, a przez to kierowca niestety będzie miał to na sumieniu do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Kierowcy ? może w jakimś stopniu też ale .....no nic,nie do wszystkich dociera to co powinno...tacy jak ty pochylą się bardziej nad zbitym reflektorem w Mercedesie.
Zanim się skomentuje coś, to powinno się poznać szczegóły z rzetelnego źródła... Patrząc w internecie żadne źródła nie podają tak jak to było. Po pierwsze wypadek był o 4 rano, kobieta wtargnęła z lewej strony ulicy (nie na przejściu) zza naczepy tira, ktory stał na awaryjnych i zaraz po zdarzeniu uciekł. To tak w skrócie fakty ze zdarzenia. Wnioski chyba same się nasuwają... nie było możliwości zauważenia tej osoby. Głupota ludzka nie zna granic, a przez to kierowca niestety będzie miał to na sumieniu do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...