Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mglisty poranek w Puławach [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2018 r. o 14:29 Powrót do artykułu
Maj w listopadzie A tu mgla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziu - jaki Ty romantyczny jesteś? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun Radziu, całe miasto w ten mglisty poranek obleciałeś! A Pawła gdzieś tam nie było, bo mógłbyś jeszcze napisać co u niego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziu masz jaja w taka mgłę i to sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun Radziu, całe miasto w ten mglisty poranek obleciałeś! A Pawła gdzieś tam nie było, bo mógłbyś jeszcze napisać co u niego?
 Paweł siedzi i myśli nie śpi po nocach bo chyba przegiol pale-za dużo naobiecywal 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziu masz jaja w taka mgłę i to sam
Tak, ale to nic w porównaniu z odwagą, jaką trzeba mieć, żeby napisać komentarz pod artykułem chowając się za anonimowym nickiem. To jest dopiero imponujące, a nie jakieś wycieczki po naszym pięknym mieście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym prostym życiu miłość odgrywa bardzo szczególną rolę. Teraz jesteśmy w stanie uczynić twoje życie miłosne zdrowym i nie ma miejsca na żadne kłopoty. Te wszystkie są możliwe przy pomocy świątyni rozwiązania Agbazara. Pomógł mi rzucić zaklęcie, które sprowadziło mojego zaginionego kochanka z powrotem w ciągu 48 godzin, który zostawił mnie dla innej kobiety. możesz także skontaktować się z nim ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwonić / WhatsApp mu na +234 810 410 2662, i być szczęśliwym na zawsze jak teraz ze swoim doświadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się czepiacie jak rzep psiego ogona. Ludzi, którzy coś robią głupio krytykować i hejtować jak najbardziej, podczas gdy samemu niewiele się sobą reprezentuje. To takie płytkie. Pokażcie co Wam udało się fajnego zrobić poza opluwaniem wszystkich i wszystkiego. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...