Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PKS Puławy to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także – najważniejsi - pasażerowie. Przypominam, że kierowcy sami zgotowali sobie taki los. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Zrobili sobie palarnię na kółkach kosztem pasażerów. Teraz protestują bo im palarnię likwidują. Chcą mieć następną. Jechałem z Nałęczowa godz.19.13 do Puław dnia 08.04.2009 r. – kierowca palił w czasie jazdy. Jechałem z Lublina godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r. – od Jastkowa kierowca zaczął palić w busie. Kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Do dzisiaj mi się niedobrze robi na myśl o tym zdarzeniu, Kto nie doświadczył takiego potraktowania to nie wie w czym rzecz. Tak jak zachował się kierowca zatrudniony w PKS Puławy - To rzecz niepojęta. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fryderyk odpuść sobie jak jakiś koleś zawalił sprawę to nie znaczy że ktoś inny tak postempuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS Puławy to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także – najważniejsi - pasażerowie. Przypominam, że kierowcy sami zgotowali sobie taki los. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Zrobili sobie palarnię na kółkach kosztem pasażerów. Teraz protestują bo im palarnię likwidują. Chcą mieć następną. Jechałem z Nałęczowa godz.19.13 do Puław dnia 08.04.2009 r. – kierowca palił w czasie jazdy. Jechałem z Lublina godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r. – od Jastkowa kierowca zaczął palić w busie. Kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Do dzisiaj mi się niedobrze robi na myśl o tym zdarzeniu, Kto nie doświadczył takiego potraktowania to nie wie w czym rzecz. Tak jak zachował się kierowca zatrudniony w PKS Puławy - To rzecz niepojęta. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej!
Czytając twoją wypowiedz miałem niezły ubaw szczerze pisząc to na początku myślałem ,że napisała to jakaś wściekła zbuntowana nastolatka z okresem (nie obrażając nastolatek ) jeżeli pamiętasz , że jakiś kierowca palił szluga 7 lat temu o 19:13 w busie/autobusie to musisz mieć niezwykle barwne życie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pani premier przyjedzie i załatwi tak jak wodociąg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K....wa znowu o tym dziadostwie piszecie?już się ulewa! Wykradlo towarzystwo wzajemnej adoracji co mogło a teraz od dłuższego czasu ratować ich i pompowac kasę bo mało i mało i nie ma co wynieść już! Jacy oni biedni! Trudno odczepic się od krowy, którą się cały czas doiło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezcie się za tą PANIĄ IWONKE z biura której trzeba zanieść czekolade jak coś potrzebujesz bo inaczej to nie koniecznie. I jak ten PKS da sobie rade na rynku jak sie nie odzwyczaji...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Grobel mógł za czasów rządów PO pomóc PKS. Był do tego namawiany wielokrotnie. Nie chciał tego zrobić. Nie chciał Pomoc. A poprzednie rządu niestety holował PKS i dlatego, że Karpiński był z Puław pozwolił by to trwało mimo fatalnej sytuacji ekonomicznej. Teraz PIS zlikwiduje i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy chodzi może o tą Iwonę co ostatnio tak długo była na zwolnieniu lekarskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak o tą samą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...