Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzieżowi radni rozpoczęli pracę. Rada na papierze? Ma być inaczej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2017 r. o 15:16 Powrót do artykułu
" polityczna pajęczyna w którą wpadły miliardy ludzi " - ***mieczducha888.blogspot.com/2015/10/polityczna-pajeczyna-w-ktora-wpady.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto emerytów? No jesli miastem zarzadzają tacy samorządowcy jak Pani Bożenka i Pan Artur to ja się nie dziwie że każdy kto ma troche oleju w głowie zwija sie z tego Groblowego folwarku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kwapiński skoro tak się przygląda obradom to ja mam propozycję! Panie Kwapiński niech pan zasiądzie w młodzieżowej radzie i nie męczy Pulawian!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następne pokolenie którego zawód ,,radny" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze z jeden zostanie w Puławach. Albo i nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Dyktafon przyglądał się i uczył bo wyksztąłcienia za wiele więcej nie ma niż młodzi radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kwapiński to się nadaje do pchania karuzeli ze swoimi pomysłami zwłaszcza z tym ostatnim przeliczając wodę na śmieci :) a może tak od dochodu panie debeściak. Zarabiający więcej kupują więcej a zarazem więcej śmieci produkują. Może pan się przyjrzy problemowi że niektórzy mieszkańcy domków swoje odpady podrzucają do śmietników osiedlowych. W sumie lepsze to niż do lasu lub rowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo leśne dziatki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie radny Maj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...