Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MOSiR Puławy ma nowego dyrektora. To były radny

Utworzony przez paterson, 28 stycznia 2021 r. o 08:03 Powrót do artykułu
Ludzie głosowali na Prezydenta, bo miały być zmiany. Tym czasem wszystko po staremu, całe czas te same nazwiska. W urzędzie i w spółkach ludzie grobla i pis. Jaka to zmiana?! Miała być świeża krew a jest marazm i cały czas ten sam "układ".
Nie jestem fanką prezydenta ale  czy on obiecywał miotłe i wywalanie ludzi? Żeby całą kadencję być biczowany i włóczyć się po sądach pracy ?  Do tego czemu bohaterze nie zgłosiłeś się na ten konkurs? Kogo komisja miała wybrać jakbył jeden kandydat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany są, tylko trzeba je umieć dostrzec. Przede wszystkim kilka osób odeszło z urzędu. Trudno się spodziewać, że Maj będzie zwalniał specjalistów, którzy dobrze wykonują swoje obowiązki. Druga sprawa: konkurs ogłoszony, informacje na wielu portalach i tylko mamy jedna kandydaturę, która spełniła wymagania formalne. I co ma zrobić ten prezydent, zgłosić swoją kandydaturę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator12345, możesz napisać coś więcej o tych zmianach zachodzących w naszym mieście? Więcej i tak, jakby bardziej konkretnie? Bardzo mnie nurtuje, gdzie widzisz jakąś nową jakość w życiu Puławian... A nawiązując do konkursu, jak zauważasz, wiedza o naborze była dość powszechna a odzew na ogłoszenie znikomy. Może więv warto zastanowić, czy jest jakiś powód, dla którego ludzie nie garną się do współpracy z Panem Majem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie zbieżność nazwisk z reprezentantem załogi w RN w Z.A. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...