Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista ranny w wypadku jest w ciężkim stanie

Utworzony przez suzi, 20 czerwca 2008 r. o 16:29 Powrót do artykułu
cooo?!?! motocyklista uderzył w samochód?! chwileczkę! przecież motocyklista jechał prosto po głównej, a kierowca samochodu skręcał z głównej w lewo. Kto tu miał pierwszeństwo? Większy? moim zdaniem to kierowca samochodu wjechał w motocyklistę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację! Z tym, że motocyklista mógł jechać np. 120 km/h i kierowca samochodu po prostu widział pustą drogę! Drugi przypadek to notoryczne wyprzedzanie samochodów oczekujących na zmianę świateł. Trzeci - zatrzymałem się przed pasami, by przepuścić pieszych - motocyklista mnie wyprzedził i stanął w poprzek blokując mnie. Gdy mu "zatrąbiłem" to zszedl z motocykla i chciał mi wybić szybę ale zdążyłem bokiem po chodniku się przecisnąć i u odjechać na pobliski parking. Nie miał już odwagi podjechać, jak wyszedłem z samochodu z kijem bejsbolowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocykliści naprawdę jeżdżą po Puławach bardzo szybko. Nawet jeśli kierowca skręcał to założył, że zdąży przed pojazdem jadącym z prawidłową szybkością. A ten pewnie ze świateł z Piaskową bardzo gwałtownie przyśpieszył, co jest w zwyczaju puławskich motocyklistów. Polecam przejść się po mieście i popatrzeć jak jeżdżą, takie popisy są na porządku dziennym. Przykro, szkoda młodego człowieka, ale niech to będzie przestroga dla pozostałych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocyklisci po pulawach jezdza bardzo nieostroznie... nie raz widzialem jadac emka przed mostem dy jest korek jak motocyklista wyprzedza na sile stojace samochody z duza predkoscia... to sie nazywa poprostu brak wyobrazni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest wyrazie napisane, że nie znane są skutki wypadku i nie wiadomo czy motocyklista jechał czy nie jechał za szybko!!!! A winnym wypadku jest gość z KIA który nie ocenił prawidłowo odległości motocyklisty od niego i władował się na pas na którym być w tym momencie nie powinien!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TU MA PRęDKOśC deb***E TO SAMOCHóD NIE USTąPIł PIERSZEńSTWA , , NA SWIATłACH TO SIE CHYBA OMIJA A NIE WYPRZEDZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze to bedzie nauczka dla innych idiotow na dwoch kolkach, lepiej ze gosc rozplaszczyl sie na innym samochodzie niz mialby rozplaszczyc mnie na przejsciu dla pieszych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ze tak sie sklada ze znam swaidka ktory widzial jak motocyklista jechal od swiatel bardzo szybko i nawet na jednym kole wiec o czym w ogole mowa?!?! a kierowca samochodu wjezdzal pod gorke do tego skrzyzowania wiec mogl go nie zauwazyc jak nadjechal z nadmierna predkoscia Nie usprawiedliwiam kierowcy samochodu gdyz moze nie zachowal nalezytej ostroznosci ale motocyklista ma to na wlasne zyczenie... miasto i taki ruch to nie miejsce na takie szalenstwa i choc zycze mu z calego serca powrotu do zdrowia i gleboko wspolczuje to niech to bedzie przestroga dla innych wlascicieli jednosladow ktorzy wariuja po miascie (a takich tu nie brakuje) ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty baranie chyba miałeś coś wspólnego z tym wypadkiem. Nie obrażaj ludzi z mojej rodziny. Ten twój świadek plótł kompletne bzdury nie pleć niepewnych żeczy!!! Twój świadek musiał się przyczynić do tego wypadku! Ciekawe ile facet dostał za wykończenie chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem kto tu kogo obraza.... I wcale nie zamierzam komentowac powyzszej wypowiedzi bo rozumiem ze rodziny zawsze sie broni ale reki nie dalbys sobie uciac za nikogo! A informacje sa prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłam na miejscu zdarzenia nie jestem świadkiem,ale nie obrażajmy sie nawzajem pisząc takie słowa jak np''baranie''.W gazecie pisza że sprawcą był kierowca samochodu tak jestem tego samego zdania bo motocyklista miał pierszeństwo nie wiem może temu kierowcy nie chciało sie zachamować albo stanąć i sie rozejrzeć.Motocyklista z jaką prędkością by nie jechał ale był pewny że ma pierszeństwo i nic sie nie stanie rozumiem nawet to jego zachowanie co do pewności,ale czasem bywa tak że nie warto ufać kierowcom ani motocyklistom nie obwiniajmy go.Powinniśmy współczuć rodzinie tego chłopaka napewno to wszystko przeżywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kitek69 napisał:
No nie wiem kto tu kogo obraza.... I wcale nie zamierzam komentowac powyzszej wypowiedzi bo rozumiem ze rodziny zawsze sie broni ale reki nie dalbys sobie uciac za nikogo! A informacje sa prawdziwe
Chyba jednak twoje informacje nie są prawdziwe. Ten chłopak który jechał na motorze nie umiał jeździć na kole także nie pisz takich rzeczy jeżeli są nie potwierdzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dezoo napisał:
Moze to bedzie nauczka dla innych idiotow na dwoch kolkach, lepiej ze gosc rozplaszczyl sie na innym samochodzie niz mialby rozplaszczyc mnie na przejsciu dla pieszych!
Tylko nie idioci,biedusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kitek69 napisał:
Tylko ze tak sie sklada ze znam swaidka ktory widzial jak motocyklista jechal od swiatel bardzo szybko i nawet na jednym kole wiec o czym w ogole mowa?!?! a kierowca samochodu wjezdzal pod gorke do tego skrzyzowania wiec mogl go nie zauwazyc jak nadjechal z nadmierna predkoscia Nie usprawiedliwiam kierowcy samochodu gdyz moze nie zachowal nalezytej ostroznosci ale motocyklista ma to na wlasne zyczenie... miasto i taki ruch to nie miejsce na takie szalenstwa i choc zycze mu z calego serca powrotu do zdrowia i gleboko wspolczuje to niech to bedzie przestroga dla innych wlascicieli jednosladow ktorzy wariuja po miascie (a takich tu nie brakuje) ...
Co ty możesz wiedziec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...