Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkoda, że transport miejski nie dojeżdża do miejscowości leżących bliżej Puław (gmina Puławy), gdzie mieszkańcy muszą zasuwać na nóżkach do domku (dbanie o ruch , a to przecież zdrowie ..._, bo obecne władze gminy uważają, ze wszyscy maja samochody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że transport miejski nie dojeżdża do miejscowości leżących bliżej Puław (gmina Puławy), gdzie mieszkańcy muszą zasuwać na nóżkach do domku (dbanie o ruch , a to przecież zdrowie ..._, bo obecne władze gminy uważają, ze wszyscy maja samochody...
  Święta racja. Ostatnio usiłowałem sprawdzić rozkład jazdy z Kajetanowa. Zatanawiam się jak mieszkańcy tej miejscowości dojeżdżają do miasta jesli nie mają aut. Może roweram bo na pewno nie Emkami. No chyba, że raz dziennie o nikomu nie pasującej porze ;)   Nurtuje mnie też rozkład jazdy MZK na ich stronie internetowej. Developer zapomniał chyba o tak istotnym czynniku jak prostota obsługi. Skany rozkładów były czytelniejsze niż ta super hiper aplikacja.   Kolejna sprawa to już czysta ciekawość. Czy stare przystanki które są obecnie wymieniane po odmalowaniu powędrują na nowo otwierane trasy czy hurem wymienia się wszystkie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by mogli dac też kur z Mzk do Baranowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia co za inteligent tworzył rozkład linii kursujacej na targowisko w środę. Kurs zaczyna się od targu a na targowisko dopiero jest następny. Trochę pomylona kolejność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...