Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów ma swoje własne piwo

Utworzony przez m, 25 czerwca 2008 r. o 17:45 Powrót do artykułu
uit maetingowy....tylko po co te informacje o miejscu produkcji...w jakiejś dziurze pod Chełmem. Zwykłe "piwo marki piwo" w "okolicznościowym" opakowaniu. Chociaż może dobrze, że nie chińskie ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KRAJACH STAREJ UNII NP. AUSTRII, NIEMCZECH, REGIONY ZNANE SĄ Z REGIONALNYCH PRODUKTÓW: PIWA, WINA, NALEWEK, POTRAW, KTÓRE ROBIONE PRZEZ LOKLANYCH PRODUCENTÓW DAJĄ IM PRACĘ I KOOPERANTOM...U NAS W NASZYM POWALONYM KRAJU, NIE MOZE TAK BYĆ BO DURNII POLITYCY I ZWIĄZANE Z NIMI SITWY CWANIAKÓW=BIZNESMENÓW, SKUTECZNIE BLOKUJĄ ROZWÓJ REGIONÓW..POLSKA TO DALEJ PRL!!!CYNIZM, ZAWIŚĆ TO CECHY POLSKIEGO OBYWATELA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te fachowiec. Poczytaj sobie o Jagielle a dopiero pozniej pisz o jakiejs dziurze spod CHełma. Jeden z najlepszych browarow w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmiak napisał:
Te fachowiec. Poczytaj sobie o Jagielle a dopiero pozniej pisz o jakiejs dziurze spod CHełma. Jeden z najlepszych browarow w Polsce.
Piłem piwo z tego browaru - nic specjalnego wiec przestań już tak chwalić bo nie ma co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmiak napisał:
Te fachowiec. Poczytaj sobie o Jagielle a dopiero pozniej pisz o jakiejs dziurze spod CHełma. Jeden z najlepszych browarow w Polsce.
W artykule nie jest nigdzie napisane że browar w Pokrówce jest najlepszy w Polsce. Zapewne tam produkują piwo dla Nałęczowa bo jest blisko lub cena odpowiada lub ze względu na jakieś inne czynniki. Nie obchodzi mnie dlaczego akurat ten browar oraz to że browar Jagiełło jest najlepszy - o gustach się nie dyskutuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, gdzie je kupić??? Schodziłem pół Nałęczowa i nikt o nim nie słyszał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDEN ELEKTRYK RZADZIŁ A DRUGI PRODUKUJE NAPOJ PIWOPODOBNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już drugi artykuł z tej serii. Rozumiem, że redakcja podpisała jakąś umowę na dostarczanie informacji w tej ważnej sprawie i co tu nie wspominać inicjatywie przecież. Ja rozumiem promocje Nałączowa jakimś lekkim napojem - niechby piwem z Nałęczowianki. Teraz kolej na papierosy nałęczowskie tylko takie bez filtra Panie. Bądzie tzw "Parkowa seria". Tylko co dalej bo juz mi pomysłów braknie, może odwyk i te Toj-Toje w każdej alejce bo przecież ciśnienie robi swoje. Acha i nie zapominajcie o ławeczkach, bo spożywać przecież gdzieś trzeba - kulturalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, ale nie ma co, bawicie się panowie Uzdrowikiem, bawicie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem krótko piwo rewelacja w szczególności ciemne czy mozna kupić je poza nałeczowem??Wszystkim lubiącym piwo gorąco polecam ten trunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary siedzę sobie w domu i sącze wasze piwo jest ochydne poza ciemnym ale dziwi mnie to ze tylko ja z nas dwóch ja mam możliwośc je pić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mieszkam w warszawie:) paranoja co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...