Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naloty na marihuanę pod Puławami i w Chrzanowie

Utworzony przez jumy, 24 sierpnia 2012 r. o 19:46 Powrót do artykułu
szkoda materialu bo wyglada calkiem calkiem ehhhh moja bezpieczna na szczescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak z tym nic nie zrobią... po co sobie kłopotów nawzajem przysparzać? Ludziska jak jarali tak będą jarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mi to sukces,psy wykryjcie prawdziwych przestępców-złodzieji,mordercow,gwałcicieli itp.a wy sie k....y szczycicie że nakryliscie kogos z ziołem i to nazywacie przestepstwem?nakryjcie kogos ze skrzynką wodki przeciez to to samo.he,he polska policja,szacun dla hodowcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu 999 napisał:
ale mi to sukces,psy wykryjcie prawdziwych przestępców-złodzieji,mordercow,gwałcicieli itp.a wy sie k....y szczycicie że nakryliscie kogos z ziołem i to nazywacie przestepstwem?nakryjcie kogos ze skrzynką wodki przeciez to to samo.he,he polska policja,szacun dla hodowcow. [/quote] [quote name='gosciu 999' timestamp='1345881716' post='667478'] ale mi to sukces,psy wykryjcie prawdziwych przestępców-złodzieji,mordercow,gwałcicieli itp.a wy sie k....y szczycicie że nakryliscie kogos z ziołem i to nazywacie przestepstwem?nakryjcie kogos ze skrzynką wodki przeciez to to samo.he,he polska policja,szacun dla hodowcow.
Posiadanie narkotyków jest przestępstwem głupolu. Ale nie słyszałem,aby posiadanie skrzynki wódki,czy nawet cysterny (legalnego pochodzenia) nim było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu 999 napisał:
ale mi to sukces,psy wykryjcie prawdziwych przestępców-złodzieji,mordercow,gwałcicieli itp.a wy sie k....y szczycicie że nakryliscie kogos z ziołem i to nazywacie przestepstwem?nakryjcie kogos ze skrzynką wodki przeciez to to samo.he,he polska policja,szacun dla hodowcow.
WIDAĆ ŻEŚ NAŁOGOWY PALACZ ZIOŁA!!!!!!!!!!A CO DALEJ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymek napisał:
I tak z tym nic nie zrobią... po co sobie kłopotów nawzajem przysparzać? Ludziska jak jarali tak będą jarać.
no pewnie tak jak i pili i piją i pić będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ramonka napisał:
no pewnie tak jak i pili i piją i pić będą.
A POLICJA NIECH RUSZY SWOJE TŁUSTE DUPY I ŚCIGNIE TYCH CO MILIONY KRADNĄ!!!A TO ZIOŁO TO SAMI WYKRYLI ?GÓWNO KTOŚ IM DAŁ CYNK!!!ONI SAMI NIC NIE WYKRYJĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...