Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie unijnych pieniędzy na turystykę

Utworzony przez pytający, 4 sierpnia 2008 r. o 08:38 Powrót do artykułu
Pośle Karpiński, pośle partii rządzącej. Czy pan choć palcem kiwnął w tej sprawie? Myślę, że nie. A w takich sprawach decydujące jest zaangażowanie posła z dnaego terenu, którego partia rządzi. Nic pan nie robi dobrego dla Puław.W następnych wyborach nie ma pan mojego głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a posłanka sadurska cos zrobila??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos mnie to specjalnie nie zmartwilo ... dlaczego nikt się nie stara o pieniądze na rozwój turystyki rowerowej w naszym regionie !!! ile osób skorzystałoby ze ścieżek rowerowych a ile z żeglugi ?! czy nikt nie widzi ilu turystów przyjeżdża do Kazimierza z rowerami, którzy może dzięki ścieżce rowerowej zwróciliby uwagę na Puławy i je ODWIEDZILI ! ilu rowerzystów jest w Pulawach ! dlaczego nie ma działań aby dokończyć istniejącą ścieżkę rowerową nad wisłą do Kazimierza?! nie wspominając już o tym jak obecnie jest zaniedbana - dwa rowery mogą mieć problemy żeby się minąć bo na ścieżkę "wdzierają" się chwasty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież włodarze miejscy mają powód do dumy! Mamy bulwar nad Wisłą! Przystosowany do cumowania statków a nawet jak piszą w folderze promującym Puławy, przystosowany do zaokrętowania ludzi niepełnosprawnych! A jak wyglądają fakty? Barka z barem piwnym i dyskoteką zakłócającą spokój okolicznym mieszkańcom! TAK WYGLĄDA OTWARCIE NA WISŁĘ WEDŁUG WŁADZ MIASTA! Widocznie ten interes komuś się opłaca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...