Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Antek napisał:
Bilet ulgowy jest ważny ! tylko z dokumentem poświadczającym ulgę. Biedak tego nie wiedział ? Poza tym potwierdzenie danych może odbyć się w towarzystwie policji i taka przyjemność kosztuje. No a kanarzy są po to aby moje podatki ( czyli benzyna i ubezpieczenie pojazdów MZK) nie szły na bezpłatne wycieczki patologii bez biletów. Tepić trzeba gapowiczów i tyle w temacie.
Gapowiczem to TY jesteś i nie umiesz czytać. Uczeń posiadał legitymacje, która zapomniał wziąć ze sobą ( np. zmiana spodni, marynarki,swetra, plecaka itd gdzie była legitymacja) Nie ma kar za zapomnienie dokumentów !!!! Po okazaniu legitymacji nie powinno być żadnych problemów. A TY stwarzasz problemy sztucznie. Nie tędy droga !!!! Pomóż TY pomogą i TOBIE. Ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawy ciąg dalszy (w sumie to chyba zakończenie )... Byłem u pani z TBW (firma prowadząca kontrole) i wszystko się wyjaśniło. Sprawa wygląda następująco. Jeżeli nie mam przy sobie dokumentu tożsamości to kontroler w przypadku podejrzenia podania fałszywych danych (na słowo mógł mi nie wierzyć, racja) ma prawo wezwać policję. Ja miałem o tyle szczęścia, że kanar nie kazał kierowcy jechać na komendę, bo wtedy mandat był by w stu procentach uzasadniony (zmiana trasy autobusu). Na pytanie dlaczego takie mandaty są w ogóle wystawiane, pani nie potrafiła odpowiedzieć (ma to być jakaś forma "zastraszania" jeśli dobrze zrozumiałem). Przecież można wystawić kwitek na 80zł i w razie podejrzenia podania fałszywych danych wezwać policję. Jeżeli dane by się nie zgadzały to (tylko i wyłącznie w takim wypadku) wystawić drugi kwitek na 300zł! Nauczka dla mnie i rada dla innych na przyszłość - nosić legitymację! A w razie wpadki (jak w moim przypadku), kontroli i wystawiania podobnych kwitków na dziwne kwoty nic nie podpisywać. @edit Swoją drogą pani twierdziła, że trafiłem na wyjątkowo uprzejmego i miłego kontrolera =).
Ostatnio edytowany 3 listopada 2011 r. o 13:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystając ze środków komunikacji publicznej na ulgowych zasadach należy mieć przy sobie stosowny dokument uprawniający do zniżki. Każdy może mieć przy sobie bilet ulgowy i twierdzić, że zapomniał legitymacji. To co zrobili kontrolerzy jest z pewnością wciskaniem kitu młodemu człowiekowi. a on zachowując przytomność umysłu powinien w tej sytuacji mandatu nie podpisać. Kontrolerzy niech sobie wzywają kogo chcą. Tego samego dnia z odpowiednim pismem powędrowałbym do biura MPK i pokazał legitymację. Sprawa powinna się wówczas zakończyć bez reperkusji. A tak? Nadgorliwi kontrolerzy chcieli się pewnie wykazać. No i wykazali się ... buractwem. Koniec - kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie spoko. Gośc już pewnie zapłacił opłatę manipulacyjną i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antek napisał:
Bilet ulgowy jest ważny ! tylko z dokumentem poświadczającym ulgę. Biedak tego nie wiedział ? Poza tym potwierdzenie danych może odbyć się w towarzystwie policji i taka przyjemność kosztuje. No a kanarzy są po to aby moje podatki ( czyli benzyna i ubezpieczenie pojazdów MZK) nie szły na bezpłatne wycieczki patologii bez biletów. Tepić trzeba gapowiczów i tyle w temacie.
nie rozumiesz treści artykułu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać to obie strony mają swoje prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy zgodnie z polskim prawem nie można w terminie póżniejszym przedstawic wymaganych dokumentów?, a co gdy przed chwilą ukradziono mu wszystkie dokumenty- -czysty kretynizm, czy urzednik nie musi juz myśleć, tak jak...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mmpulawy.pl/artykul/pasazer-mzk-pulawy-dostal-mandat-z-kapelusza-447712.html#comment-268908 TAM POCZYTAJCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MZK zatrudnia łobuzów z pod ciemnej budki z piwem i tak to potem jest. Cwaniakują wymachując legitką z logo MZK odreagowując niepowodzenia życiowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
MZK zatrudnia łobuzów z pod ciemnej budki z piwem i tak to potem jest. Cwaniakują wymachując legitką z logo MZK odreagowując niepowodzenia życiowe...
Olo idioto-pisze się "spod" .Zadrościsz ludziom,że są kanarami bo sam pewnie nawet do tego się nie nadajesz. Łobuzy,tak i w dodatku spod ciemnej gwiazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,tak, tylko nikt nie napisze o tym jak sami "praconice" MZK sie zachowuja podczas kontroli..to jakis absurd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie ten patol sprawdzał bilety!!!Wielki fachura się znalazł!!!Zobaczył że młody pasażer i się czepił!!!.Przy mnie czepił się babkowiny staruszki o legitymację uprawniającą do jazdy bez biletu.Babcia miała po osiemdziesiątce!!!Ale pasażerowie podnieśli krzyk.A kanar nie odpuszczał.Nie wiem jak to się skończyło,bo wysiadłem z emki.Oj Miłoszku...przystopuj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mańka napisał:
Olo idioto-pisze się "spod" .Zadrościsz ludziom,że są kanarami bo sam pewnie nawet do tego się nie nadajesz. Łobuzy,tak i w dodatku spod ciemnej gwiazdy.
Tak to prawda że deb***i i żuli przyjmują za kanarów!!![Połowa Wólki Profeckiej]...Dalej sami sobie dodajcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kryminalu z nim. To samo zrobic jak z ta dziewczyna co podrobila date urodzenia nalegitymacji szkolnej ! Oczywiscie badytow nalezy natychmist wypuscic z wiezien, aby zrobic miejsce na szolnych przestepcow" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HANKA napisał:
Tak to prawda że deb***i i żuli przyjmują za kanarów!!![Połowa Wólki Profeckiej]...Dalej sami sobie dodajcie...
podaj nazwiska jak taka mądra jesteś. Najlepsze są te dwie czarne z mzk.Jedzy,krowy i tam to dopiero jazda. Kanar ma wzbudzac respekt ale BYĆ GRZECZNYM. Znam kanarów i powiem że są ok. Czarne jędze to jakieś wyjątki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
terta napisał:
podaj nazwiska jak taka mądra jesteś. Najlepsze są te dwie czarne z mzk.Jedzy,krowy i tam to dopiero jazda. Kanar ma wzbudzac respekt ale BYĆ GRZECZNYM. Znam kanarów i powiem że są ok. Czarne jędze to jakieś wyjątki.
Po nazwiskach nie wolno!!!Te dwie na czarno farbowane to rzeczywiście wiedzmy!!!Ale ten gnojek z Wólki też nie inny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--kontrolerzy z PUŁAW TO SAME OSZOŁOMY -A TE DWIE CZARNE GNIDY POWINNY BYĆ ZWOLNIONE ZA NACIĄGANIE PASZŻERÓW NA KOSZTY - NIEREGULAMINOWE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacus napisał:
Gapowiczem to TY jesteś i nie umiesz czytać. Uczeń posiadał legitymacje, która zapomniał wziąć ze sobą ( np. zmiana spodni, marynarki,swetra, plecaka itd gdzie była legitymacja) Nie ma kar za zapomnienie dokumentów !!!! Po okazaniu legitymacji nie powinno być żadnych problemów. A TY stwarzasz problemy sztucznie. Nie tędy droga !!!! Pomóż TY pomogą i TOBIE. Ot co.
Szkoda,że glowy nie zapomniał.Jak nie ma dokumentu uprawniającego do zniżki to niech kupi bilet 100% płatny i po co bzdury pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sgf napisał:
Naucz się gówniarzu raz na zawsze, że jak nie masz dowodu osobistego to twoim zasranym obowiązkiem jest nosić jakis dokument, czyli legitymacje ze sobą. Może teraz będziesz pamiętał.
Dziadek, czasy PRL-u ci się śnią? Ja dobrałbym się do tyłka sprawdzaczom... I im nie odpuścił!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Women play an Christian Louboutin Ireland important part in modern society. Christian Louboutin Shoes Now many women are going into professions, Christian Louboutin Boots such as medicine, workers in businesses Christian Louboutin Pumps and factories. In addition,positions by men. Christian Louboutin Sandals There are even some businesse progress of modern Christian Louboutin Wedges society.There are, However, still some people assert that men Christian Louboutin Evening are superior to women in many ways. First, many jobs men do can hardly be done by women,statesmen Christian Louboutin Wedding are found to be males. Finally,dominated by men only. Christian Louboutin Ankle Boots men should enjoy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...