Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie płacisz za śmieci? Zapłacisz mandat

Utworzony przez lUTEK, 22 lipca 2010 r. o 08:35 Powrót do artykułu
A tu , na zdjęciu widzimy "piĘkne" pojemniki 1100 litrów (które w rzeczywistości nie miały tej pojemności , były miejsze) firmy KOM-EKO ! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem śmieci i ich podrzucania istnieje w całej Polsce.Wystarczy pojechać do najbliższego lasu i można zobaczyć śmietnisko.Sprytni podrzucają worki do koszy ustwionych przy ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam umowę z zakładem usług komunalnych i nie zabierają ode mnie śmieci,to są Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi, co mają (jak ja, ale nie w Puławach) wspólny pojemnik z sąsiadami, gdzie umowa jest tylko na sąsiada? Mieszkam sam z żoną, sąsiedzi też, a istnieje minimalna opłata miesięczna(w mojej miejscowości) na wywóz 2 pojemników. Nie generujemy więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy w Hrubieszowie zrobią taką akcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Świdniku jest nie lepiej, pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej (mieszkający w domkach, umowa o wywóz śmieci podpisana ale na najmniejsze kontenery 20l) mają klucze do zamykanych śmietników, oczywiście SM umywa ręce i twierdzi, że oni im tych kluczy nie dali, późnym wieczorem albo wczesnym rankiem do śmietników są "wycieczki" z pobliskich posesji od teraz będę robił zdjęcia i woził do Straży Miejskiej, niech się wreszcie czymś zajmą, a nie tylko wożeniem tyłków w samochodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pulawach wywoz smieci jest niesamowicie drogi mnustwo ludzi pali smieci w piecach co widac w zimie a pozatym te cale sortowanie smieci jest bez sensu bo i tak w jedna smieciare idzie za sredni kontener place 15 zl a za dodatkowy worek 10 zl ktory objetoscia stanowi 1/5 pojemnika wiec mam ludziue maja to gdzies dlaczego np. w Baranowie kazdy kto ma umowe moze wywisc na wysypisko ile chce smieci a w Puławach juz nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA PODRZUCANIE ŚMIECI Z TYCH DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-POWINNI PŁACIĆ NIE 500ZŁ - ALE 5000 MANDAT.ALE PRZECIEŻ W TYCH SLAMSACH MIESZKAJĄ PONOĆ INTELIGENTNI zwani - oszołomami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już posłowie biorą się do roboty i wkrótce można oczekiwać euro-reform nad uporządkowaniem kraju - wiwat Platforma! klik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niezupelnie jest tak, bo o ile puławki ZUK po podpisaniu umowy pobiera comiesięczną opłatę za jeden kosz (w większości przypadków), to już Komunalnik mimo podpisanej umowy wywozi tylko to co zgłosi zleceniodawca, czyli krótko mówiąc każdy moze podpisac umowę a śmieci dalej podrzucac np na Niwę i opłat nie ponosi - taka jest niestety puławska prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon napisał:
ciekawe kiedy w Hrubieszowie zrobią taką akcję
W Hrubieszowie urzędnicy tym tematem się nie interesują. Oni petenta maja w miejscu gdzie słońce nie zachodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...