Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niepełnosprawni zamieszkali razem. Przez to dostają mniej

Utworzony przez irena, 17 stycznia 2013 r. o 22:12 Powrót do artykułu
niech jeden z drugim jaśnie opan posel ,autorzy tej ustawy przeżyją za te pieniądze.W Polsce jeden skandal goni drugi,sobie nie żałują i jeszcze narzekają.I tacy menele bo inaczej nie można nazwać naszych rządzących chcą przyrostu naturalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem o co ten szum.Gdyby mieszkali osobno-każde by dostawało dodatek mieszkaniowy.Zamieszkali razem czyli w jednym mieszkaniu,dlaczego mnają otrzymywać dodatek na drugie mieszkanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena napisał:
niech jeden z drugim jaśnie opan posel ,autorzy tej ustawy przeżyją za te pieniądze.W Polsce jeden skandal goni drugi,sobie nie żałują i jeszcze narzekają.I tacy menele bo inaczej nie można nazwać naszych rządzących chcą przyrostu naturalnego
To prawda.Ale do kogo masz pretensje?Przecież ktoś na tych (p)osłow głosował (lub wogóle olał wybory). Ja otwarcie przyznam,że też pomyliłem się co do parlamentarzysty i oddałem niewłaciwie głos.Teraz będę bardziej uważny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och jak mnie irytuje taka postawa innych niepełnosprawnych (piszę "innych" bo sam się do tyej grupy zaliczam). Tylko daj i daj... zły rząd, zły kraj, zły świat!! Przecież z treści wynika, że dostali więcej niż gdy mieszkali osobno... Niektórzy ze swej niepełnosprawności robią niezły biznes: dodatki, zasiłki, dofinansowanie do samochodu, do komputera, do remontu... - pewnie, to wszystko jest potrzebne i w wielu przypadkach stanowi ogromną pomoc, ale nie uczy to samodzielności i zaradności tylko umacnia bierność i postawę roszczeniową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...