Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niszczył samochody, krzyczał na policjantów. 6 tys. zł strat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2019 r. o 18:01 Powrót do artykułu
Jestem ciekaw dlaczego policjanci nie spuscili wpierdooool takiej mendzie z wiochy gniot przyjedzie i szumi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci jak policjanci, ale wlasciciele aut mogliby mu dobrze nakopac:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw dlaczego policjanci nie spuscili wpierdooool takiej mendzie z wiochy gniot przyjedzie i szumi .
Dlatego, że milicja nie jest od wymierzania kar a od zatrzymania osobnika (przynajmniej w teorii bo w praktyce jest różnie i dlatego dla mnie to ciagle milicja). Od wymierzenia kary jest sąd. Spuszczenie im, jak to okresiłeś wierdoooolu, oznaczałoby, że są oni takimi samymi bandytami jak ci których zatrzymali. Jeśli chodzi o prawo to ilicja powinna być świętsza odo Papieża i powinni pilować się aby nieprzekroczyć prawa nawet o centymetr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się dziś wypróżniłem. Cieszę się ogromnie bo już 3 dni nie byłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nazywal sie Jozef Grzyb ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rafi kolego masz płytkie horyzonty nie czytasz na bieżąco gazet o nie wiesz ze jeżdżą pijani sędziowie bezkarnie to kogo mają karać pomyśl ??????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak to prawda że warszawiaków nie lubią w Kazimierzu Nałęczowie ale i w Zakopanem tam górale zaczynają oddychać jak oni wyjeżdżają jak nie wiecie dla czego to ich zapytajcie za mocne słowa na forum szlachta..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jak daję plus to wczytuje się minus a nawet kilka i odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedzie taki burak do wielkiego miasta i palma odbija...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rafi kolego masz płytkie horyzonty nie czytasz na bieżąco gazet o nie wiesz ze jeżdżą pijani sędziowie bezkarnie to kogo mają karać pomyśl ??????.
Stylistyka wyżej cytowanego zdania sugeruje, że Pańskie horyzonty są niespotykanie głebokie. O ile oczywiście, horyzonty mogą być głebokie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...