Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa hala w Puławach zagrożona. Miasto nie ma tylu pieniędzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2018 r. o 14:53 Powrót do artykułu
obiecanki cacanki a glupiemu radość napisał:
undefined napisał:
Wiec PIS Kocoń i Matras przeciwko budowie hali? undefined napisał: A co w tym dziwnego? 87mln - 17mln = 70 brakujących mln i skąd je wziąć? Drukować? Ostrzyc stado baranów do gołej skóry?
To w tym dziwnego że to był projekt sztandarowy PIS Puławy. Szumnie zapowiadali na meczach i sesjach jak to Szulowski z Groblem wybudują hale. Teraz sie wycofują? Fachowcy od siedmiu boleści. Nic im nie wychodzi. Wszystko w rozsypce.
Matras to niech sie nie wypowiada jak nie umie i nie chce. Ta jego wypowiedz to wyrachowane ślizganie się po temacie żeby nic konkretnego nam nie powiedzieć. Następny lichy domorosły polytyker.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie z wypowiedzi pana radnego Maja dość jasno wynika, że JEST ZA budową nowej hali za 85mln - z tym że chce urządzić w tej sprawie publiczną debatę... mam nadzieję że "publiczna debata", którą ma na myśli, NIE BĘDZIE SIĘ OGRANICZAĆ JEDYNIE DO RADY MIASTA, PRZEDSTAWICIELI KLUBÓW SPORTOWYCH I ŚRODOWISKA KIBICÓW :?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech każdy sobie zobaczy i skalkuluje. Co takiego PISiory zbudowały dla miasta w tej kadencji. Jak narazie to im nie bardzo to wszystko wychodzi. Niech ktoś poda jakieś rzeczy, które zostały zrobione dla miasta. Głosowałem na nich i chyba się zawiodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież oprócz zainteresowanych kibiców nikt nie przyjdzie. To oczywiste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki rządzi "Pieniądze i Stanowiska" to nic się nie będzie budować. Będzie się "naprawiać" Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi zawsze głosują na PiSiorów i w kolejnych wyborach nigdy na nich nie głosują. Po tych wyborach to samo lemingi będą pisać. No, cóż kłamstwo mają w genach. Dla nich prawda jest zabójcza niczym promienie słoneczne dla Drakuli. Nie zapomnij lemingu jeszcse napisać, że ci wstyd za PiS. Uwielbiam czytać takie łzawe kawałki. Nie zapomnij wysłać kopi do Niemca bez ziemii Tuska, może rzuci ci srebrnika ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsi to nasi POkraki co Ich wyborcy wygonili w 2015 r do sraki. Teraz rozrabiają na każdy temat. Jak nie szkopska czy czy mośkowa prasa to ulica. Nasi git a PiS trefny. I tak już 3 rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny wzrosły na rynku to i koszty budowy hali wzrosły. Co ci urzędnicy, nie wiedzą na jakim świecie żyją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się istniejącymi inwestycjami bo jak na razie to wszystko zbudowane jest do d... jeżeli chodzi o racjonalność. Może zróbcie jakieś centrum w tym mieście, deptak czy coś podobnego dla zwykłego człowieka. To wszystko wygląda, że w tym mieście najważniejszy jest naczelnik i jego świta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajcie aż firmy budowlane sprowadzą pracowników z Pakistanu, Turcji i innych krajów a ceny wykonawstwa spadną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matras wypowiedz się jak człowiek, po ludzku, a nie tak że nie wiadomo o co ci chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SzczyPOORniaki!!! Chcecie halę? To niech wam azoty budują. Ja tam lubię siatkówkę i mam w nosie wasze marudzenia. Nie pompujcie się z odpowiadaniem na mój komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "SzczyPOORniaki!!! Chcecie halę? To niech wam azoty budują. Ja tam lubię siatkówkę i mam w nosie wasze marudzenia. Nie pompujcie się z odpowiadaniem na mój komentarz. " Ja: To po ch... coś piszesz? A do innych, którzy uważają, że niech sobie halę wybudują ci, którzy kibicują puławskiej piłce ręcznej: wybudowaliście sobie basen na Wólce i Bema? Lodowisko wybudowali wyłącznie ci, co jeżdżą na łyżwach? przychodnie lekarskie zbudowali za własną kasę wyłącznie ci, co chorują? Szkołę postawiły dzieci z własnego kieszonkowego i ich rodzice? A może ulice położyli tylko ci, co mają samochody? Jak macie samochód, to wybudujcie se jeszcze parkingi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "Poczekajcie aż firmy budowlane sprowadzą pracowników z Pakistanu, Turcji i innych krajów a ceny wykonawstwa spadną. " Ja: Robotników z Azji to w sumie nie problem sprowadzić. Kwestia 2-3 miesiące. Pisałem jakiś czas temu, że może być jeszcze gorzej przez cła USA na stal. Z tego co czytam, to jednak może być odwrotnie: mniej eksportu do USA, więcej stali na Europę, niższe ceny. Tak, że powinni się wstrzymać do co najmniej jesieni. Szkoda, bo to zawsze kolejne 2 sezony w plecy i znowu ewentualna gra na Globusie, no ale trudno. Niestety w najgorszym wypadku klub może zejść do niższych rozgrywek niestety. Jak zwrócili uwagę w "Kontrataku", brak hali hamuje rozwój klubu i możliwości kontraktowania zawodników z wyższej półki. Ja się z tym zgadzam. Klasowy zawodnik zawsze, jeśli będzie miał wybór, wybierze miejsce, gdzie są lepsze warunki, nawet gdy zaoferują mu nieco niższy kontrakt, o takich samych kwotach nie wspominając :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "  Bardzo proszę tu nie kłamać, rozpuszczać plotek i nie manipulować. Gdzie i kiedy Maj powiedział że jak zostanie prezydentem to tej hali w ogóle nie będzie, bo zablokuje budowę na 4 lata ?" Ja: OK, wycofuję to. Poznałem nastawienie Maja do nowej hali, a tamto wcześniej napisałem na podstawie powszechnie znanej, ogólnej niechęci radnego Maja do inwestycji obecnych władz. Zatem przepraszam panie Maj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego niby miasto ma budować klubowi halę, a potem ją utrzymywać? Bo klub ze swojego urobku i tego co dostanie od sponsora będzie ją od miasta każdorazowo odnajmował, czy dzierżawił, płacił za jej użytkowanie i miasto coś jeszcze na tym zarobi? Bo niewielki odsetek mieszkańców-pasjonatów szczypiorniaka sobie tego życzy i chce z dumą i bez kompleksów podejmować kibiców bogatszych klubów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycje miejska to trzeba najpierw dobrze wykonać. Tego brak w mieście Grobli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie . Paweł nie jest przeciw inwestycjom miejskim lecz przeciw karygodnym i niekompetentnym sposobie przeprowadzenia niektórych z nich. Przykład mamy chociażby z cyrkiem przy tym przetargu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem pasjonatem ltnictwa i mam wielu takich znajomych, wśród ktorych jest wiele osób znanych i uhonorowanych w środowisku szybowniczym. Razem zamierzamy założyć Aeroklub Pulawy, którego wychowankowie w przyszłości sięgną po najwyższe trofea w dziedzinie szybownictwa w następnie lotnictwa. Być moze cześć z nich zdecyduje się na służbę w Siłach Powietrznych i będzie strzec naszego nieba i bezpieczeństwa. Czy miasto mogłoby wybudować nam nowoczesne lotnisko oraz wyposażyć go w niezbędny sprzęt z prawdziwego zdarzenia, abyśmy mogli realizować te szczytne cele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławom potrzebna nowa hala jak Lublinowy nowy stadion. Zbudowali i nic, same koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...