Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa Puławska Rada Pożytku Publicznego powołana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2018 r. o 07:38 Powrót do artykułu
Jest gdzieś napisane kogo desygnowała rada miasta a kogo Grobel? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie ze zrozumieniem to jednak trudna sztuka:"W dziesięcioosobowym składzie znaleźli ponadto reprezentujący radę miasta: Ignacy Czeżyk i Artur Kwapiński, prezydenta: Sylwia Łysiak i Anna Maj(...)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrodzone lenistwo raczej. Zamiast przeczytać artykuł grzebałem po bip-ie szukając jakiegoś zarzadzenia i nie znalazłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz stowarzyszenia pisowskie będą wszystko zgarniać. Ale tylko do jesieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jesienią nastanie nam ... (?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To teraz stowarzyszenia pisowskie będą wszystko zgarniać. Ale tylko do jesieni.
 Akurat Rada nie jest do garniania tylko pracuje społecznie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada jest przy korycie, a koryto napełnia pisowska władza w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co się dziwicie. Przecież w grudniu już po pijackim wypadku Kwapińskiego , Grobel powołał go jako członka konkursów miejskich w dziedzinie sportu. Do tego te wspólne wyjazdy i kajaki. Czy ten Kwapiński ma jakieś szczególne chody u Grobla?
  To nie moze byc prawda????!!!!? To sie nie mieści w głowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada broni, rada radzi, rada nigdy was nie zdradzi.... Rady, Komisje, Rady od radzenia nad decyzjami Komisji, Komisje od obgadywania decyzji Rad..... poplątanie z pomieszaniem. Jedni drugich sprawdzają..... na co to komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W urzędzie u mie miejskim będzie ład i porządek. Ni będzie biurokractwa, ni będzie łachmactwa, tylko naprawdę ludzie będą. Rozbiję też polityczne kliki panujące w mieście. Ludzie niekompetentni, nieuczciwi, którzy dla miasta dużo obiecali, a nic nie zrobili, muszą odejśc. I nie tak, że inne partie, inne komitety, inne partie mówią, a nic ni robią, a nic ni zrobili dla miasta naszego, a to co ja powiedziałem to ja wszystko uczynię, bo jestem człowiekiem wierzącym i praktykującym i wiem na jakiej zasadzie to zrobić, jak uczynić, jak wszystko, jak zlikwidować biurokractwo, łachmactwo, alkohol, papierosy, jak wszystko zlikwidować. I bardzo proszę całego miasta oddać na mnie głos, dziękuję Państwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Artur K. chyba przebywa na L4. Podobno może chodzić :). Zapewne zgłosił swą kandydaturę telefonicznie i będzie on-line via Skype uczestniczył w posiedzeniach. Zaprawdę powiadam wam, to pracowity człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowitość rzadko spotykana, wielka charyzma i głęboki imperatyw moralny ludziom potrzebującym pomocy niesienia nawet w czas swej niedyspozycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by się wszyscy wzięli za robotę a nie tylko lekki chlebek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyspawanie do koryta coraz większe. Artur K. w pełnym wydaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by się wszyscy wzięli za robotę a nie tylko lekki chlebek............................. a kto to tak twierdzi i czym się zajmuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RDPP to społeczne ciało, nikt tam nie pobiera żadnego wynagrodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nazywa sie patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarcza uzyskane wpływy. Artur K. przecież startuje w konkursach miejskich na kiełbaski z ogniskiem za około 10 tys. Zwie się to sprzątnie parku rekami dziec,i czy jakoś tak. Nie zaprzeczysz że będąc członkiem innych komisji konkursowych oraz członkiem Puławskiej Rady Pożytku Publicznego, występując po miejskie pieniądze, jest stroną w sprawie ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan promil, o przepraszam, pan radny o skróconym nazwisku - Artur K, mimo L4 biega od studia do studia, jest wybierany do kolejnych rad i gremiów, udziela się społecznie, a wszystko to by zrobić dobre wrażenia na sądzie, który ma ocenić pijackie szarże... Czy sąd stanie na wysokości zadania i ukaże przykładnie potencjalnego mordercę za kółkiem? Czy też sąd ulegnie politycznym naciskom i dopatrując się przesłanek łagodzących wymierzy bardzo delikatny wyrok lub wręcz stwierdzi, że nic się nie stało. Proponuję, by osoby które głosowały na pana dyktafono - promila pojawiły się jak najliczniej na marcowej rozprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotarło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...