Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe radiowozy puławskiej policji. Do jednego dołożyły się gminy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 09:13 Powrót do artykułu
Lepsza była by ciężarówka. Pijany kierowca jechał by ze swoim autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe jak poświęci POP to będą mogli mnie nim przewieść. W przeciwnym wypadku będą mieli sprawę odnośnie zakłócania mojej wolności religijnej. Chyba że to radiowozy dla katolików... Chory piSSowski kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny żadnej nyski nie święcili a przewoziły przecież nie jednego "podgrzanego"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pały niech sobie też poświęcą :D Jprdl! XXI wiek! Poświęcenie radiowozu! Polska! puk puk puk :D A ile ksiundz zgarną za robotę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarny odprawił czary-mary ? Ja pier..........!!! XXI wiek !! Europa !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten na zdjęciu jak zwykle w za krótkich spodniach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna mafia wszędzie ryja wsadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni w kurtkach, inni w polarach.... A powinni być tak samo ubrani..... Podobno tak mówi regulamin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten mały grubas co tam robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorzucili się więc grono nietukalnych wzrośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten juby to .........i dostarczacz dziczyzny temu po prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wstyd z tym ksiendzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd z tą całą stopką. Puławy kulturalnie po cichutku a WIEŚ TAŃCZY WIEŚ ŚPIEWA. KTO TAM ŻĄDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko żeby wygodnie psie dupska wozić i do tego w poświęconym aucie. Gdzie się podziały piesze patrole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle klecha musiał pokropić. I jak ma być w tym kraju dobrze, skoro formacja przeznaczona do zapewniania bezpieczeństwa bawi się w średniowieczne zabobony? Wstyd i śmiech jednocześnie. A jakby nie pokropił to co, samochód by nie odpalił? Przestępców by mniej łapali? Obciach na całego. Przy każdym zakupie radiowozu czy też wozu strażackiego musi pojawić się ksiądz z kropidłem. Ja się pytam po co? W czym to ma pomóc? Wstyd na całą Europę. Zastanawiam się, czy w jakimkolwiek innym państwie kościelni kropią po radiowozach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak Policja w Kurowie , zawsze wesoło jak w Wilkowyjach a nowego radiowozu jakoś na ulicach gminy nie widać bo chłopcy tacy bystrzy ze boją się nim jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...