Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Notatka prasowa musi być wiarygodna i zawierać pełną informacje, bo jeśli jest taka jak ta to budzi wlasnie tyle wątpliwości. A jak dla ciebie dociekliwosc to hejt to tylko współczuje ci braków w intelekci. A tak w ogóle to wydaje mi się że jesteś radnym miejskim to możesz złożyć zapytanie na radzie i bohaterem zostaniesz.
wiesz co idioto? powiedz jeszcze ze informacja na temat godzin pracy powinna byc zawarta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj, nie wstyd panu tak ciągle o sobie samym pisać pochwalne peany? Choć pewnie nie wie pan co to jest "pean". Taki pan niezależny? to dlaczego tak się pan pchał do PiS-owskiego towarzystwa? Biegał za radnymi z tego klubu po kawiarniach, wydzwaniał, zwierzał się, a teraz tak pan pluje w necie na tych ludzi, którym pan w tyłek właził? Niestety poznali się na panu, bo pan w lokalach zamawiał tylko płacić za siebie nie chciał. Jakimś dziwnym trafem nigdy pan pieniążków nie miał. Lanser, popelina i sknera. Wielki celebryta się znalazł. Najlepiej z tej "opozycyjnej" działalności wychodzi panu siedzenie w necie i plucie jadem, bo na sesji to bez karteczki ani be ani me.
K... co to jest? To musiał pisać chory, odrażający, zalany żółcią zazdrości, nienawiści i kompleksów,  niebezpieczny dla otoczenia, jadowity psychopata. Proszę o podpisanie się, na pewno wtedy na pana zagłosuję. Nie chodźcie prywatnie z radnymi PIS nawet na piwo, bo wywleką że przyjąłeś jakąś kolejkę. Nie dzwońcie, nie odpierajcie od nich telefonów bo oskarżą cie publicznie ze się żalisz. Czy pan radny nagrał te 'żale' dyktafonem? Kiedy nam pan to puści? Nie nawiązujcie żadnych kontaktów służbowych i towarzyskich bo oskarżą cie ze włazisz im w tyłek. Poziom pisowskich radnych jest porażający. Czy wy nie widzicie co wy z siebie robicie takimi komentarzami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod każdym artykułem ataki na Maja albo wyzwiska i bluzgi na nas. Maj też przyczyną katastrofy smoleńskiej? Tego się nie da już czytać. To się nazywa CHOROBA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa.... kolejne "uzasadnienie" na siłę aby uzasadnić tworzenie nowych urzędniczych stanowisk. Owo uzasadnienie brzmi tak, jakoby obecni dotąd urzędnicy w urzędzie mieli jakiś niezrozumiały problem w komunikacji z mieszkańcami i trzeba więc powołać nową komórkę aby to umożliwić...... To kto tam do tej pory siedzi? Niemowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz drodzy pracownicy Urzędu Miasta Puławy módlcie się i życzcie 120 lat życia w zdrowiu panu Groblowi oraz długich rządów, tylko wówczas będziecie mieli zapewnione ciepłe i pewne posadki w mieście bez perspektyw, gdzie bez znajomości nie ma się szans na pracę sprzątaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co idioto? powiedz jeszcze ze informacja na temat godzin pracy powinna byc zawarta...
oczywiście!!! wydaje mi się że jesteś z pisu bo tak się denerwujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Notatka (Słownik języka polskiego): notatka 1. «krótki tekst, spostrzeżenie zapisane w celu zapamiętania; też: kartka z takim tekstem» 2. «krótka informacja w prasie» notatki «pisemne streszczenie, konspekt, zawierające to, co najważniejsze zdaniem zapisującego» Widzę za to, że z Twoim intelektem "wszystko w porządku". A jeśli jesteś dociekliwy to moja porada z poprzedniego postu jest jak najbardziej aktualna hejterze.
Pragnę zauważyć że artykuł prasowy nie jest notatką. To co zawarte jest w artykule świadczy o profesjonalizmie dziennikarza, albo jest celowe, aby nie informować rzetelnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek: uderzono w czuły punkt władzy w mieście, bo tyle złych emocji w komentarzach, armia pisizmu ruszyła do boju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe dobrze płatne (z naszych funduszy) koryta tworzą i tyle w temacie. Czytając te ich hejty pisane przez wyjątkowe gnidy, wniosek jest jeden. Żadnych, najmniejszych kontaktów z radnymi pis. Nie  spotykaj się z nimi w barze, nie odbieraj od nich tel, Jak widzisz ich na  mieście? Natychmiast uciekaj na druga stronę ulicy. Inaczej zaraz publicznie obrobią ci dupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę zauważyć że artykuł prasowy nie jest notatką. To co zawarte jest w artykule świadczy o profesjonalizmie dziennikarza, albo jest celowe, aby nie informować rzetelnie.
Pragnę zauważyć, że to jest dokładnie "krótka informacja w prasie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę zauważyć że artykuł prasowy nie jest notatką. To co zawarte jest w artykule świadczy o profesjonalizmie dziennikarza, albo jest celowe, aby nie informować rzetelnie.
Pierwszy z brzegu artykuł z innego portalu: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Delegacja-Komisji-Weneckiej-juz-w-Polsce-Zbadaja-nowelizacje-ustawy-o-TK,wid,18149624,wiadomosc.html?ticaid=11671a Według Twojego rozumowania brakuje w artykule: 1. Kiedy powstała, po co, jaki jest skład, kim jest przewodniczący Komisji Weneckiej (i jeszcze sporo innych odpowiedzi na kolejne pytania) 2. Kiedy zaproszenie wysłał Duda, dlaczego je wysłał, w jaki sposób 3. Jakie argumenty Duda przedstawi, dlaczego akurat takie, a nie inne 4. Co to za spotkanie było o 8.30, z czyjej inspiracji, co miało na celu, o czym była mowa, jakie wnioski ze spotkania, o której się skończyło I jeszcze wiele, wiele innych pytań i odpowiedzi na nie. Przedmiotem rozmowy jest NOTATKA prasowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście!!! wydaje mi się że jesteś z pisu bo tak się denerwujesz
po pierwsze, gdzie ty widzisz oznaki mojego zdenerwowania? po drugie daleko mi do tego szamba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę zauważyć, że to jest dokładnie "krótka informacja w prasie"
Krótka informacja w prasie nie zawiera treści stanowiących wypowiedzi osób będących sednem tematu.   Widzę że jakiś tu ciennikarz się mądrzy.   Każdy Polak jest znawcą medycyny, prawa a teraz to już i prasy i eksperymentów parówkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka informacja w prasie nie zawiera treści stanowiących wypowiedzi osób będących sednem tematu.   Widzę że jakiś tu ciennikarz się mądrzy.   Każdy Polak jest znawcą medycyny, prawa a teraz to już i prasy i eksperymentów parówkowych.
Po Twoim personalnym ataku widać, jakim znaFcą jesteś Ty. Masz jakiś uraz do parówek? Jeśli są dobrej jakości to czasem, owszem, zjem. A z dziennikarstwem nie mam nic wspólnego. Bo to się wymawia - dziennikarstwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka informacja w prasie nie zawiera treści stanowiących wypowiedzi osób będących sednem tematu.   Widzę że jakiś tu ciennikarz się mądrzy.   Każdy Polak jest znawcą medycyny, prawa a teraz to już i prasy i eksperymentów parówkowych.
jak widze to na razie ty najwiecej sie wymadrzasz. pokaz jak powinien wygladac taki artykul, przeciez mozesz napisac i wyslac do dziennika. wznies sie na wyzyny dziennikarstwa i pokaz jak pracuje uczciwy dziennikarz ktory niczego nie ukrywa. przeciez sie na tym znasz najlepiej. zal mi cie chlopcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka informacja w prasie nie zawiera treści stanowiących wypowiedzi osób będących sednem tematu.   Widzę że jakiś tu ciennikarz się mądrzy.   Każdy Polak jest znawcą medycyny, prawa a teraz to już i prasy i eksperymentów parówkowych.
Sednem tematu jest informacja o wydzieleniu nowego wydziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widze to na razie ty najwiecej sie wymadrzasz. pokaz jak powinien wygladac taki artykul, przeciez mozesz napisac i wyslac do dziennika. wznies sie na wyzyny dziennikarstwa i pokaz jak pracuje uczciwy dziennikarz ktory niczego nie ukrywa. przeciez sie na tym znasz najlepiej. zal mi cie chlopcze
wypraszam sobie jestem dziewczynką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Twoim personalnym ataku widać, jakim znaFcą jesteś Ty. Masz jakiś uraz do parówek? Jeśli są dobrej jakości to czasem, owszem, zjem. A z dziennikarstwem nie mam nic wspólnego. Bo to się wymawia - dziennikarstwo...
a na jaką personę niby ten atak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypraszam sobie jestem dziewczynką
a to wszystko tlumaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na jaką personę niby ten atak?
proszę nie dokarmiać trolla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...