Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Oleńka\" urwała się z cumy

Utworzony przez ster, 26 stycznia 2009 r. o 19:43 Powrót do artykułu
To było Puławach czy Kazimierzu Dolnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej nie jest zdjęcie z Kazimierza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było w Puławach widziałem i mam zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomniałem dodać " w tle widać herb Puław. AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy czy Kazimierz Dolny? Statek czy łódź? W tym roku czy w zeszłym ktoś się zgłaszał? Jest bezpieczne nadbrzerze w okolicy czy go nie ma? Powinny być rozbierane (te schody) czy nie? Dziekoński był u Maślanki czy nie? Po kilku godzinach od czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadbrzeże sorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani Redaktorzy z Dziennika Wschodniego, co się ostatnio z Wami dzieje? Robicie takie - powiedzmy - głupie BYKI. Ten tutaj to akurat pomylenie z poplątaniem miejsca zdarzenia (są Puławy, ale i Kazimierz Dolny). Często zdarzają się "nie polskie" sformułowania, zdania klecone "ni z gruchy ni z pietruchy" - jak się to mówi.... . Lubię Was czytać, ale.... Ogarnijcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Moskwie rozdają rowery za darmo .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! Szkoda tylko ze nie popłynął ten burdel wodny dalej w dół Wisły. Skończyłoby się zakłócanie porządku i ciszy nocnej przez spółkę Dziekoński-Koletko. Tak kończą się niewydarzone decyzje Urzędu Miasta! Ten bulwar za unijne pieniądze miał służyć jako przystań dla statków i ożywieniu Wisły. A stał się źródłem lewych dochodów i obniżył poziom bezpieczeństwa i porządku na osiedlu Kołłątaja i ulicy 6-Sierpnia. Wielokrotne monity u policji i straży miejskiej nie przynosiły skutku, bo wystarczyła jedna impreza dobroczynna, żeby zatkać gęby decydentom. A Dziekoński jeszcze się stawia! Widocznie ma garba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Berecie jeden , wszystko wam nie pasuje nie moża sobie spokojnie interesu prowadzic, najlepiej zeby wszyscy siedzieli na zasiłku jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLEŃKA GÓRĄ napisał:
Berecie jeden , wszystko wam nie pasuje nie moża sobie spokojnie interesu prowadzic, najlepiej zeby wszyscy siedzieli na zasiłku jak ty
Nowobogacki, interes można prowadzić spokojnie, a nie kosztem innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...