Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oprawcy brutalnie okaleczyli zwłoki. Policja szuka odciętej głowy

Utworzony przez osoba xxx, 6 października 2009 r. o 12:06 Powrót do artykułu
Jak zwykle osoba redagująca artykuł nie popisała się ale to są standardy tego brukowca piszą bzdury mylą fakty itd.Zadaję sobie pytanie dlaczego odwiedzamy tą żałosną stronę????!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przy poćwiartowanych zwłokach, które znaleziono w mieszkaniu przy ul. Kolejowej w Lublinie , nie było głowy. Szuka jej policja". Panie redaktor. Po napisaniu trzeba przeczytać, co się napisało. Podpowiadam! W Puławach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłupiałem ja czy rekaktorzyna tego brukowca zidiociał???? W końcu gdzie miało miejsce to przykre zdarzenie w Puławach czy Lublinie? Żenada,żenada i jeszcze raz żenada!!!!!!!!!!!!! Kto to kontroluje oprócz czytelników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nalezysz do ludzi, którzy jak widza błąd kierowcy to od razu wyzywają go do baranów i jeszcze gorzej bo jest okazja...byleby zwymyślać a ja przejrzałem inne portale i informacji o tym, że szukaja głowy nie znalazłem I dlatego tu wchodzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jujo napisał:
"Przy poćwiartowanych zwłokach, które znaleziono w mieszkaniu przy ul. Kolejowej w Lublinie , nie było głowy. Szuka jej policja". Panie redaktor. Po napisaniu trzeba przeczytać, co się napisało. Podpowiadam! W Puławach!!!
gdzie Ty tu masz w lublinie kretynie??!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...