Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orszak Trzech Króli w Puławach wraca na starą trasę. Znowu z dużym rozmachem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2019 r. o 19:45 Powrót do artykułu
To jakaś ściema. Wszyscy wiedzą, że było 6 króli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman swojego czasu robił festyny ze wsparciem gminy w wysokości 2 tys zł i Pan wójt miał celność powiedzieć tylko chłopaki zzrobcie z pompą. I mimo wszystko zawsze każdy był zadowolony a ludzie nie mogli się pomieścić. Jeśli chodzi o Panią skarbnik to ciężko brać ją na poważnie bo zmienia zdanie jak wiatr zawieje. Najpierw mówi że gmina jest w super kondycji następnie jest katastrofa i za chwilę znów że już jest dobrze. Ciężko to brać na trzeźwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 królowie i smok? Kościół nie reaguje? Przecież to jakieś pogańskie gusła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak pochód pierwszomajowy ale w styczniu.A religijności w tym że ho ho.....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że będzie dłuższa trasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań." - to tak dla katolików i kk co z chrześcijaństwem nie mają nic wspólnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci rzymscy żołnierze będą pozdrawiać wszystkich salutem rzymskim i okrzykami ave ave? Chyba to też tradycja nakazuje i wypadałoby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak pochód pierwszomajowy ale w styczniu.A religijności w tym że ho ho.....!
 Nie do końca jak pochód pierwszomajowy, bo tutaj nikt nikogo nie zmusza do udziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy są sponsorzy i ile dały Azoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby ocieplenie klimatu przywiało kilka stopni na plusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań." - to tak dla katolików i kk co z chrześcijaństwem nie mają nic wspólnego
 no to chińczycy i islamy mają przechlapane ,ale to może dotyczyło tylko israelitów w przepoconych łachmanach na pustyni?? to, niech sie zastosuja ,co im bóstwo plemienne jahwe  nakazało,a reszta ma wolne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 królowie i smok? Kościół nie reaguje? Przecież to jakieś pogańskie gusła.
 tam zaraz pogańskie,panu Bogu swiczke i diabłu ogarek,stara dobra zasada kompetencji i konwergencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak pochód pierwszomajowy ale w styczniu.A religijności w tym że ho ho.....!
Nie do końca jak pochód pierwszomajowy, bo tutaj nikt nikogo nie zmusza do udziału.
W niektórych środowisakch brak udziału w tym wydarzeniu jest naganne i piętnowane, więc nie za bardzo różni sie od pierwszomajowych pochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym przeszkadza orszak Trzech Króli ale nie przeszkadzają kodziarskie spędy, czarne marsze, pedalskie zloty i antypolskie manifestacje. Lewactwo zawsze na przekór normalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te najbardziej święte to powinny na kolanach zasuwac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy są sponsorzy i ile dały Azoty?
 a co cię to obchodzi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak pochód pierwszomajowy ale w styczniu.A religijności w tym że ho ho.....!
Nie do końca jak pochód pierwszomajowy, bo tutaj nikt nikogo nie zmusza do udziału.
W niektórych środowisakch brak udziału w tym wydarzeniu jest naganne i piętnowane, więc nie za bardzo różni sie od pierwszomajowych pochodów.
 Lewackie określenie "w niektórych środowiskach" - wymień te środowiska jeśli je znasz . Ja nie uczestniczę i nikt mi tego nie wytyka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara wielu jest jak ten gigantyczny posąg w Świebodzinie - martwa i w środku pusta ... Wielu jeśli nie większość nie wierzy tak na prawdę że JEZUS ŻYJE ..... obchodzą święta a przez resztę roku : zawiść, brak uczciwości, nie miłowanie bliźniego, wulgarne słownictwo, zazdrość, i wiele innych .... . Parę dni ceremonii religijnych a potem na co dzień od nowa dokopywanie sobie, złośliwość, nienawiść, krzywdzenie, obrażanie, egoizm, chciwość itd - aż do kolejnych świat i pustych słów : "wesołych świat" i "wszystkiego najlepszego" _______ GOOGLE : " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo " ________ GOOGLE : "Biblijne dowody że czyściec jest bluźnierstwem - fałszywe bilety do nieba część 2 " _______ "Forum Biblia o kulistej ziemi blogspot "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy są sponsorzy i ile dały Azoty?
a co cię to obchodzi????
 A obchodzi bo na premie dla pracowników to prezez nie ma i mówi że ciężkie czasy, a na zabawę w mieście i lansowanie się partyjnych koleżków sypie i  to pewnie sowicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Święto Św. Rodziny odeszła do wieczności ś+p Alicja Mazurek, która swoim życiem ukazała cud życia i stała się znakiem dla wielu ludzi, także tych, którzy byli daleko od Boga. Zapraszamy na Mszę św. o spokój jej duszy dzisiaj 29 grudnia 2019 o godz. 19.00. Parafia Św. Józefa w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...