Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostatnie prace na starym moście, wandale dali już o sobie znać [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2019 r. o 18:42 Powrót do artykułu
Nie mam pojęcia po co ukrywać twarze tych zj..ów może ktoś tych de..li by rozpoznał skoro policja nie może ich namierzyć. Może gdyby któryś z nich zapłacił z 50 koła za usunięcie tych bazgrolow to miałby nauczkę Eee nie pała i prze łeb skura...na a jak nie to do mnie na rozmowę w 4 oczy i 2 pięści ja mu wytłumaczę wszystkie niejasnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli pan BÓG chce ukarać to mózg odbiera .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dlatego że autor postu wprowadza ludzi w błąd ponieważ zdjęcia które przedstawiają niby "wandali" zostały wykonane dawno temu, skąd to wiem? To są moi znajomi którzy byli tam tylko i wyłącznie w celu wykonania zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam najpierw wykonać dobry research, a dopiero później oceniać ludzi, bo mój kolega jest tutaj ukazany jako wandal, ale z jakiego powodu? Dlatego, iż chciał zrobić sobie dobre zdjęcie? Ludzie myślcie trochę, bo widzicie tylko czubek swojego nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksw... pewnie jakiś troglodyta w rurkach i z torebką z,, młyneczka'' stadionowego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać niski poziom autora posty , wstawianie zdjęć z medium społecznych w tym przypadku jedno zdjęcie jest ,,kradzione’’ z prywatnego konta na ig , mimo zamazania twarzy podlega to naruszeniu prywatności znajomego , artykuł napisany dla sensacji , polecam następnym razem sprawdzić wiarygodność źródła i czy zdjęcie nie narusza prywatności użytkownika. Mój znajomy został przyrównany do wandala. Serdecznie nie pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy jest wandalem? Dlaczego wprowadzacie wszystkich czytających w błąd? Dlaczego nie wstawiacie aktualnych zdjęć? Następnym razem zapoznajcie się z datą robienia zdjęć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal że niewymienili żarówek na ledy! Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alan Iwanowski na jednym ze zdjęć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monitoring i po sprawie .... moze tak patrole by powysyłać tam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słynny gej Mateusz Stefaniak wypisuje to KSW. Wyrzucili go ze stadionu, a wciąż kocha ten klub jak swojego chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fajnych macie kolegów. Ja bym się tym nie chwalił. A gdyby spadł to rodzice smarkacza mieli by pretensje do kierowników budowy lub właściciela obiektu, że go wpuścili na rusztowania lub maszyny. Normalni ludzie widzą trochę więcej niż czubek swojego nosa i fajne zdjęcia. Normalni ludzie myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof ty homofobie! Wstydź się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za debilna moda robienie zdjęć gdzie popadnie i do internetu od razu a potem: ukradli tożsamość, wszystko o mnie wiedzą itd. ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna życzę Ci abyś miała tak inteligentnych i myślących synów jak Ci wandale jeżeli tak ich popierasz. Przepraszam przecież Ty jesteś lesbijką, i dzieci mieć nie będzie, skoro kogoś od homofobów wyzywasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KSW to ci co tak szybko biegają jak jakiś kibic z drużyny przeciwnej chce pogadać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ja tez widzialem tego slynnego geja Mateusza Stefaniaka jak ciagle wypisuje po blokach KSW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dementuje Mateuszu Stefaniaku. Wcale nie jest gejem, a reprezentuje LGBTQR. Jest biseksualny, raz jest na gej party swingersów w Lawie, innym razem z transwestytą, a nawet z niepełnosprawnymi kobietami. Pierwsza twarz LGBT Puław. Żyj nam sto lat puławski Biedroniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez Mateusz Stefaniak byl kibolem . ponoc jezdzil na ustawki i tak nisko upadl ze zostal gejem,ale ludzie co mu sie w glowe stalo ze wszedzie wypisuje to ksw. jestem emerytem z polnej i pytalismy sie tego mlodzienca co on wypisuje na tych blokach i klatkach schodowych a on poprostu krzyczal na caly glos niech zyje LBGT PULAWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...