Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludu Katolicki   A kto w Puławach pójdzie grać na kort za 40 zł/ godzinę ? Czyżby w tym pięknym kraju zarobki wzrosły do takiej kwoty ? Nie słyszałam i dalej nam 7,5 zł na godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już basen na hali sport. po 9 zł za 45 min. nam zrobili ... a gdy zaprowadziłem rodzinę na stałe mieszkającą poza granicą Polski to sami byli mocno zdziwieni: DROGO ! ... a teraz 1 godz. kortu za 50 zł. ... no to poszalejemy :) chyba stojąc pod "Żabką".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korty zostały wybudowane na życzenie grupy puławskich notabli i będzie to ich "prywatna" hala z kasy podatnikow. Normalnych ludzi na takie ceny nie stać. ceny są pod nich, żeby byle kto się po korcie nie plątał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ten dach wytrzyma napór mokrego śniegu, gdyby taki sypał kiedyś przez tydzień? W końcu to materiał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już basen na hali sport. po 9 zł za 45 min. nam zrobili ... a gdy zaprowadziłem rodzinę na stałe mieszkającą poza granicą Polski to sami byli mocno zdziwieni: DROGO ! ... a teraz 1 godz. kortu za 50 zł. ... no to poszalejemy :) chyba stojąc pod "Żabką".
    50zł za godzinę? Kuźwa, godzina beknie moment i pół stówy szlag trafił.... za drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludu Katolicki   A kto w Puławach pójdzie grać na kort za 40 zł/ godzinę ? Czyżby w tym pięknym kraju zarobki wzrosły do takiej kwoty ? Nie słyszałam i dalej nam 7,5 zł na godzinę.
     otóż to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...